Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Szerintetek lenne igény ma...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lenne igény ma Magyarországon egy csakis leszbikus témákkal dolgozó íróra?

Figyelt kérdés

Te, leszbikusként, mint elsődleges célközönség mit gondolsz? Szívesen követnéd nyomon egy ilyen író munkásságát,olvasnád a történeteit?


(Igen,én vagyok a kérdés alanya😗)



2018. máj. 21. 13:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
szerintem lenne rá igény. De csak leszbikus történeteket írnál le? (sexről, szerelemről, életről sb.) vagy mást is?
2018. máj. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
71%
azért szerintem még mindig nem olyan magas a leszbikus kisebbség, hogy ez sok embert érdekeljen. de ha lenne valami háttértörténet, és nem az lenne a legeslegfontosabb szál minden egyes regényedben, hogy van egy leszbikus pár, és leírod a kapcsolatukat, és tényleg nagyon jól írsz, akkor még be is futhatsz.
2018. máj. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
100%
Én nagyon sokáig kerestem az ilyen történeteket.. de ami megfogott volna sose találtam. Szóval lehet személy szerint engem érdekelne. Hátha megtetszik:)
2018. máj. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Leszbikus szál lenne mindegyikben,vagy leszbikus szereplő,de ez csak mikrokörnyezet,mikrotörténet lenne. Lenne egy makrotörténet, egy B-sztori,konfliktus a leszbikus szerelmi szál mellett.
2018. máj. 21. 13:58
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Engem kifejezetten egy olyan történet érdekelne amiben egy leszbikus pár írja le az életét, a mindennapjaikat.
2018. máj. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Én szívesen nyomonkövetném az írásod és más hasonló témában író írót is. Én is sokat kerestem már ilyen témájú könyveket, de sajnos nagyon kevés a mai korban íródott.
2018. máj. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Engem is érdekelne, én is szívesen olvasnék ilyen könyveket, tényleg kevés van sajnos. :/
2018. máj. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Aranyosak vagytok,örülök a kommentjeiteknek. Szorítsatok, hogy jól sikerüljenek az írásaim🤗😘
2018. máj. 21. 17:19
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Szintén írok.


Érdekelne a munkásságod.

2018. máj. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mimoza lelku..jo tanacsot adtam es toroltetted a valaszom...
2018. máj. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!