Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van az, hogy a cuckold...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a cuckold kapcsolatban élő nők olyan kiegyensúlyozottak?

Figyelt kérdés
2019. febr. 25. 20:31
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Miért van az, hogy kamu a kérdés? Csak a szokásos napikukkold, kis reklámmal nyomva.
2019. febr. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Drazicc ***** válasza:
Mutass statisztikát és akkor elkezdhetjük elemezni, addig nem.
2019. febr. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Miért van az hogy mindenki örökérvényű általánosított igazságként tesz fel egy ilyen kérdést???
2019. febr. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Azért mert engedélyek beugatnak bárkivel amit a pasijuk cégig néz

Így nincs megcsalás

N

2019. febr. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Na ezt jól szét írta az autocorrect

Na mindegy

2019. febr. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mert rendesen "el vannak látva". Azért.
2019. febr. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

szerintem az ok-okozatot felcseréled.

Nem éppen cuckold vagyok, habár mint fantázia izgat engem és a feleségemet is, mi inkább nyitottak vagyunk többesre, swingerre és már át is éltünk néhány dolgot.


A tapasztalatom pedig, hogy nem maga a szexuális aktus tesz kiegyensúlyozottá, hanem azért mersz belevágni ilyenbe, sőt, fantáziálni és mélyen belemélyedni egy többesbe, egy párcserébe, egy swingerbe, egy cuckoldba, mert egy nagyon kiegyensúlyozott kapcsolatod van.


Ha utána olvasol, mindenütt javasolják, hogy csak akkor kezdj ilyenbe, ha biztos vagy a kapcsolatodba és nem vagy féltékeny.


Ha féltékeny vagy, akkor alapból nem engedsz magadhoz vagy párodhoz másokat. Egyből kiakadsz, ha arra gondolsz, hogy a feleségedet/férjedet mással látod, mert mi lesz ha elhagy, mi lesz ha szerelmes lesz. Ezek a kérdések nem jönnek fel, ha 100% megbízol a másikban és tudod jól, hogy itt pusztán szexről van szó és semmi érzelemről.


Vagyis ahhoz, hogy cuckoldozz, szükséged van egy nagyon kiegyensúlyozott életre, különben nincs meg az a biztonság a háttérben, ami miatt igazán izgató lesz ez számodra.

2019. febr. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
A cuckold kapcsolat alapja a bizalom mellett az, hogy a pasinak van valami "hiányossága". Ez lehet kitalált vagy tényleges. Pl. nekem vékony és pici a farkam míg a barátnőm pedig egy sizequeen. Ha megkapja a vastag farkat és közben engem is megtarthat és én még ezt élvezem is akkor nyilván, hogy boldog. Ilyen egyszerű.
2019. márc. 3. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Utolsó, ez igen!!! :)
2019. márc. 3. 10:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!