Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nektek az olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek az olyan típusú cuckold tetszene, ahol ti a valódi pasitokkal vagytok, és az, aki alárendelt szerepbe kerül, az egy srác, akit bevesztek?

Figyelt kérdés

2018. dec. 20. 09:11
 1/8 anonim ***** válasza:
31%
Igen
2018. dec. 20. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%
Nem
2018. dec. 20. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
86%

csak azt nem értem, hogy annak mi az értelme? Ha semmi érzelmet nem érzel az alárendelt csávóka felé, akkor elvész az egész lényege.

Ez a megalázásról, a dominálásról, a párod kínzásáról szól, itt sosem a fizikai vonzódás, hanem a lelki csavarás az, ami a Cuckoldokat azzá teszi, amik. Amit te felajánlasz egy sima kukkolás

2018. dec. 20. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem, hanem a beszálló srác dominálása,"kínzása".
2018. dec. 20. 09:38
 5/8 anonim ***** válasza:
54%

A beszálo srác szépen kinyalja mondjuk az aktuális páromnak a cuccát az már eléggé súrólja ezt a kategóriát

Vagy óvszerből meg kell innia kezét csókolni nekem

És a pasim lábát imádnia

Ha elégedettek vagyunk még le is szophatja az Uramat.

2018. dec. 20. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
59%
Nálunk lehetne ilyen felállás: szub kedvesem kezdi felfedezni domina oldalát. Hogy neki mennyire tetszene, azt még nem tudom, de pont ilyen felálláson gondolkodtam.
2018. dec. 20. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

de ha semmi érzelem nem köt a beálló sráchoz? Ő egy eszköz, akit arra használsz, hogy a pároddal szórakozz és te pedig élvezkedj.

Az ember nem vágyik arra, hogy egy ilyen eszközzel érzelmileg játsszon, hiszen nem érez iránta semmit.


Lehet ti gerjedtek erre, de ez már egyáltalán nem cuckold

2018. dec. 20. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
18%
Igen
2018. dec. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!