Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Letezik ilyen kapcsolat? Volt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Letezik ilyen kapcsolat? Volt mar valakinek ilyenben resze? Benne lennetek egy ilyenben?

Figyelt kérdés

Nagyon sokat gondolkodtam, mivel sajnos nem mindeki tudja felvallalni es megelni a vagyait kapcsolatokban, ezert letezik olyan, hogy "szexkapcsolat" de nem kifejezetten azert mert otthon nincs eleg szex hanem mert olyan fetish/vagyak vannak az emberben amit nem mer felhozni a baratjanak, baratnojenek.

Tehat a lany es a fiu azert talalkozik mert ugy van, hogy a masikkal mindent megtud tapasztalni az ismeretlenseg es kotottseg varazsa miatt es nyiltan felvallalni a szexualis vagyait.

Ti benne lennetek egy ilyenben?

Barmir nyiltan minden nelkul lehetne mondani, nem megy az ember oromlanyhoz hanem talal egy bevallalos partnert akivel megelheti mindazt amit nem mer felvallalni.



2019. febr. 25. 22:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Vagy talal maganak egy olyan baratot/baratnot aki mindezt megadja es meg fel is lehet vallalni a masikat
2019. febr. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nekem volt ilyenben részem. De csak egy rövid ideig sajnos. (37 F)
2019. febr. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Fiú vagy lány a kérdező?
2019. febr. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Keves olyan kapcsolatot ismerek/tudok amiben mind a ketten kitudjak elni a vagyaikat. Nem feltetlen azert mert a masik nem lenne ra hajlando hanem nem tudnak felszabadulni es bevallalni oszinten a masik elott. Ezert egy "ismeretlennel" kotottsegek nelkul konnyebb. Es mivel ez a celja a talalkozasnak kapcsolatnak igy plane egyertelmuve teszi, hogy felvallalja az ember
2019. febr. 25. 22:34
 5/11 anonim ***** válasza:
Az ott már nem igazán kapcsolat, hogy az egyiknek folyamatosan azt kell átélnie, hogy nem felel meg a másiknak. Ezzel a tudattal szerintem senki nem akar valakinek a kitartó párja lenni. Még a nyitott kapcsolatban is benne van, hogy kölcsönös és elfogadják egymást, viszont hogy konkrétan az maga a kiváltó ok, hogy a másik sz.r az ágyban, egyik dimenzióban sem értelmezhető.
2019. febr. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Tehát a párod mellett van valaki, akivel ki lehet élni az aberrációkat.

Biztos van ilyen, sőt egyre több lesz bibsiék agymosása után.

2019. febr. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Hamber5-nek üzenem hogy nem lány vagyok, nyugodjon le és indokolatlanul privátot küldözgetni kissé értelmetlen. köszöntem
2019. febr. 25. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem csak ilyen kapcsolataim voltak, mármint szex szex szex és nem olyan édesgetős kapcsolat ,utálom az olyant, csak dugtunk mindig párszor azt annyi.
2019. febr. 25. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én bármit elmondtam a páromnak partner volt benne. Én elmondtam neki az elején,hogy kaki,pisi,hányás,vér és popón kívül számomra nincs tabu mindenre nyitott vagyok. Azt gondolom,hogy minden beteges fantáziát kiéltünk egymáson.. Nemtudom neked milyen kapcsolatod volt,ha volt egyáltalán mert én eddig nyitottságot tapasztaltam mindenkinél. Senki nem ellenkezett egyszerüen a tálaláson múlik a dolog. Pl latex catsuit, nekem az volt az álmom,hogy lássam ilyenben a párom. Elkezdtem mondani neki,hogy milyen csinos mennyire szeretem a szűk ruhákat rajta,utána küldtem fotókat latex leggingsel lányokrol,hogy neki mennyire jól állna utána mikor izgatta a fantáziáját teljes ruhás csajokrol végűl közösen kerestünk videót utána ő szerezte be magának a ruhát. Sőt kiderűlt,hogy neki meg a maszk a fétise amikor csak a szemeket látja.. Elő kell tudni adni magad, nem szabad ajtóstol berontani,hogy márpedig a fenekedbe akarom tenni. Érd el,hogy ő akarja,mindkettőtöknek jobb lesz.
2019. febr. 26. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"olyan fetish/vagyak vannak az emberben amit nem mer felhozni a baratjanak, baratnojenek"


Na látod, itt van a nagy problémád! Ha olyan a párod akinek nem tudod megosztani a szexuális fantáziádat, akkor nem megfelelő párod van.


Nem az a megoldás, hogy félredugsz, mert te mondjuk lábfétished van, hanem a pároddal őszintének lenni, elmondani neki, és meg is magyarázni, hogy miért izgat téged ez a dolog és a végén meglepődni, mert nagyon sok ember megtesz nagyon sok dolgot a párjáért, mert boldognak akarja látni

2019. febr. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!