Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mitől függ az hogy valakinek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől függ az hogy valakinek folyamatosan jönnek a nők valakinek meg nem?

Figyelt kérdés

Vannak olyanok akiknek szinte folyamatosan jönnek a nők, csak válogatnijük kell. És vannak akiknek nagyon küzdeni kell érte, mint pl én.

Mit csinálnak ilyen jól ők? Hogy lehetnek ilyen szerencsések?

Neked eddig csak 3 alkalmim volt, de nem volt egyszerű összehozni. Barátnőről meg csak álmodni tudok...


2019. febr. 26. 12:52
 1/7 anonim ***** válasza:
49%
a nagy fasztol fugg..szájrol szájra terjed
2019. febr. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Első, ez nem igaz, akkor nekem folyamatosan lenne nőm. Kérdező: a helyes arctól. Van egy olyan arcberendezés, ami szinte minden nőből azt váltja ki, hogy elázik a bugyi. Na, nekik folyamatosan jönnek a nők.
2019. febr. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

2:

Ez sem igaz.

Van egy ismerőseim akinek a profilkepe alapján óriási a sikere.

Aztán az első randi után minden nő hanyatt-homlok menekül.


Es nem azért mert agyon van effektelve a képe hanem mert annyira lúzer élőben.

2019. febr. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

a magabiztosságtól.

Elsőre furán hangzhat, viszont saját peldambol tudom mondani.

Sosem voltam valami nagyszájú gyerek. Régen mindig nagyon csöndes voltam, sosem kezdemenyeztem beszélgetést. Visszahúzódó voltam kevés baráttal, és meg sorolhatnam.

Ez egészen 17 éves koromig tartott. Aztán két éve egy nyáron, hogy mégis mit veszít hetek. Megszólított a lányt és utána már simán mentek a dolgok, el hívtam valahova, két hónapig jártunk is.

Ezután nemcsak hogy maga biztosabb lettem (egyébként azelőtt csúnyának gondoltam magam, s a visszajelzések is olyanok voltak), hanem megtanultam olvasni a nők testbeszedeben is. Folyamatosan jeleznek, csak észre kéne venni. Volt egy fickó, már nem is tudom a nevét, azt hiszem G-vel kezdődött. Minden este hazavitt magával egy csajt. S nem azért, mert sok pénze volt (mindig kicsit csorobb ruhákba öltözött) hanem mert olvasott a nőkben, hogy mégis kinél van a legnagyobb esélye, majd a szó szoros értelmében elvarázsolta magabiutossagaval, hatarozottsagaval.


Egyébként a nőknek a sikeresseg is számít. Nem a pénz, sokan összetévesztik. Persze az utóbbira is van példa, de leginkább a sikeresseg is. Nemhogy meg több magabiztosságtól termel, hanem mondjuk ha egy hasonló üzletben resztveszel, mint én, amin nem igazán bukhatsz, s eléggé úgy tűnik, hogy egyre s egyre csak jobb lesz, akkor a nő (nem a pénzt látja benned, amit megint sokan osszetevesztenek) hanem azt, hogy képes vagy az életre. Okos vagy, s el tudod tartani a gyerekeiket



Légy maga biztosabb.

2019. febr. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
A magabiztosság önmagában nem elég, azért ahhoz kell egy kinézet is.
2019. febr. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

4:


“mondjuk ha egy hasonló üzletben resztveszel, mint én, amin nem igazán bukhatsz, s eléggé úgy tűnik, hogy egyre s egyre csak jobb lesz”


Szóval gyémánt fokozatú MLM ügynök vagy? :o

2019. febr. 26. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A karizma és a kisugárzás, 80%-ban ez a döntő ahhoz, hogy mindig sikeres legyen a kezdeményezés. A továbbiakban pedig fontos a jó duma, amivel megtudja tartani a nőt. A kinézet, pénz és ilyenek csak sokadlagosak, nem olyan fontosak, mint sokan gondolják. Nekem egyik sincs meg, barátnőim se voltak, hiába kínlódok :)
2019. febr. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!