Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nektek milyen segédeszközeitek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek milyen segédeszközeitek vannak otthon? Melyiket ajánlanátok másoknak is?

Figyelt kérdés
Kort és nemet is írjatok!

2019. febr. 27. 10:20
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Kötél, bilincs, szájpecek, szemkötő, vibrátor, dildók, péniszgyűrű anál plug, fleshlightok, tuti kihagytam még párat

Ami szerintem must-have

-csajoknak egy pont jó állagú szilikon dildó, tapadókorong előny, néha csak úgy jó beleülni

-szintén csajoknak egy magic wand fazonú vibrátor, volt kisebb csikló vibrátorom, gondoltam jó az nekem, páromtól kaptam egy ilyen kis mini maszírozót, hát azóta se nagyon nyúlok máshoz. "bedugós" vibrátor nekem személy szerint nem jött be de kinek a pap, kinek a paplan.

-srácok, fleshlight (vagy tenga, ők is tudnak jókat) bátran vegyetek magatoknak, nem értem miért gáz ilyet venni ha közben meg a lányoknak kész f**zerdő van otthon és a lőtéri kutyát se érdekli, jó a tisztítása kicsit macerásabb mint kézzel-zsepivel de párom szerint mérföldekkel jobb mint angolosan kiverni.

-pároknak, az a matrac alá rakható kötözős szett, négy kis kötél lóg csak ki gyűrűkkel, simán elrejthető, ellenben ha nincs kedved fél órát a kötözéssel bajlódni fogsz pár karabíneres bilincset és csitt-csatt kész is.

2021. máj. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Fokhagymaprés


39G

2021. máj. 19. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!