Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fétises fiúk pl láb fétises...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fétises fiúk pl láb fétises fiúk ti el lopnátok egy lánynak a lábát ha lenne rá lehetőségetek?

Figyelt kérdés
Történt egy baleset Oroszországban ahol egy fiatal lány öngyilkos akart lenni levágta a lábát a vonat de nem halt meg , és egy fiatal lábfétises fiú el lopta a lábát haza vitte és szexuális célokra maszturbálás nyalás stb felhasználta. Ezek a fiúk nagyon betegek

2019. febr. 27. 13:47
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
72%
Hát ez már azért nem csak lábfétis, hanem keményen nekrofília kategória is. Részemről az ilyen beteg állatnak már méreginjekciót javasolnék.
2019. febr. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
Egyetértek viszont lehet hogy brutálisan vonzodik a lányokhoz ,a normális értéknél nagyobb a szexuális vonzalom a lányok iránt az ilyen emberekben.
2019. febr. 27. 13:52
 3/31 anonim ***** válasza:
87%
Nálam jobban senki nem vonzódik a lányokhoz, én tényleg mindenükre gerjedek, de egy öngyilkos lány vonat által csonkolt végtagját ellopni??? Pofánlőném shotgunnal.
2019. febr. 27. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:

Hát igen de történtek már ennél morbitabb esetek is.

Hallottam egy olyan esetet ezt már tudom hol volt pontosan ha jól tudom egy kisvárosban történt még a 90-es években hogy volt egy Buszbaleset ahol 5 fiatal 18-20 éves lány meghalt és amikor eltemették őket a temetőben másnapra kihantolták őket és el lopták a testüket.

Pár hónappal később fogták el a tetteseket két férfit akik azért lopták el a lányok testüket hogy szexeljenek velük.


Egy felmérés szerint Hallott lányokkal szexelni általában még a normális hetero férfiakban is megfordul a fejében ez a vágy.

2019. febr. 27. 14:09
 5/31 anonim ***** válasza:
94%

Én lennék a következő, aki a vonat elé ugrik, ha valami ilyen csak megfordulna a fejemben.

Szegény lánnyal már így is túl sok rossz dolog történt, ha nem látott más kiutat, és akkor valakinek van pofája ilyet tenni a testével, ilyen szinten meggyalázni? Még akkor is, ha nem halt meg, és “csak” egy láb volt...

Normál ember ilyet nem csinál, legyen akármilyen fétise. Remélem a gyereknek a börtönben megtanítják, milyen az, ha valaki meggyalázza egy testrészed.

2019. febr. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
0%
Én a papucsukat lopnám el. Szeretem ha mezítláb vannak a lányok.
2019. febr. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
78%
"Egy felmérés szerint Hallott lányokkal szexelni általában még a normális hetero férfiakban is megfordul a fejében ez a vágy." - persze fantázia szinten, hogy milyen lenne, ha halottnak tettetné magát a lány játékból és úgy dugnának. De egy normális heteró férfinak nincsenek nekrofil gondolatai, nem szokott hullákkal való szexről fantáziálni.
2019. febr. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:

De miért ha egy gyönyörű ínycsiklandóan szép lány meghal akkor már a teste nem vonzó?

Nem vonz titeket szexuálisan?

2019. febr. 27. 14:26
 9/31 anonim ***** válasza:
hát remélem már nem, vagyis nem tudom elképzelni hogy egy normális férfit vonzana. De amúgy nem is oly rég olvastam valahol egy kitalált storit ahol fiatal lányoknak levágták a lábait. Tehát többen lehetnek akiknek ez tetszik 18L
2019. febr. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
8. kommentben csak elárulod hogy te is beteges vagy.
2019. febr. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!