Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fétises fiúk pl láb fétises...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fétises fiúk pl láb fétises fiúk ti el lopnátok egy lánynak a lábát ha lenne rá lehetőségetek?

Figyelt kérdés
Történt egy baleset Oroszországban ahol egy fiatal lány öngyilkos akart lenni levágta a lábát a vonat de nem halt meg , és egy fiatal lábfétises fiú el lopta a lábát haza vitte és szexuális célokra maszturbálás nyalás stb felhasználta. Ezek a fiúk nagyon betegek

2019. febr. 27. 13:47
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:
Én lány vagyok szóval nem tudok megerőszakolni lányt mivel nincsen brém :D
2019. febr. 28. 12:16
 22/31 anonim ***** válasza:
de mi az amit nem tudna egy fiú megcsinálni egy élö lánnyal?
2019. febr. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:

Szóval lááány vagy. Ez a kérdést akkor azért eléggé trollkodósra sikeredett ezek szerint :DDD

Szóval ezek szerint akkor téged inkább az izgat, hogy te játszod el a halottat, miközben szanaszét dugják minden lyukadat. Eltaláltam?

2019. febr. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 A kérdező kommentje:
Nem.
2019. febr. 28. 13:17
 25/31 A kérdező kommentje:

Hát figyelj egy fiú egy élő lánnyal eltud játszani perverziókat de tudod mivel él a lány ezért kicsit szégyenli magát a fiú.

De egy halott nő alszik nincs tudatánál ezért olyan dolgokat is meglehet csinálni vele amit még saját magad előtt is szégyellnél.

Pl leharapni a csiklóját és megenni vagy a mell bimbóját leharapni megenni.

2019. febr. 28. 13:21
 26/31 anonim ***** válasza:
Óóó kislány, te betegebb vagy, mint gondoltam. Lábfétis, nekrofília és mostmár kannibalizmus is. Szóval az a gondolat izgat, hogy ha meghalsz, akkor nyalogassák a lábadat, közösüljenek a hulláddal, aztán még egyenek is belőled? Hát az ember mindig meglepődik, amikor nem a hírekben hall ilyet, hanem belefut egy magadfajtába.
2019. febr. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
te egyébként hány éves lányokra gondolsz ilyenkor?
2019. febr. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 A kérdező kommentje:
Ilyet egy szóval nem mondtam hogy én erre izgulnák ha megenne valaki de sok fiút izgat az ha egy ínycsiklandóan szép bársonyos bőrü lányt megenne szexuális célból nem kannibalizmusból.
2019. febr. 28. 14:02
 29/31 A kérdező kommentje:
18-20 éves gyönyörű ínycsiklandó bársonyos bőrü lányok elég vonzóak ahhoz hogy szexuális indultságból megegyék őket.
2019. febr. 28. 14:04
 30/31 anonim ***** válasza:
Aha. Hát ez alapján az utolsó két mondatod alapján szerintem akkor vagy te lány, amikor én a dalai láma. Szerintem sürgősen keress fel egy szexuálpszichológust de még jobb egy pszichiáter és kérj kémiai kasztrálást.
2019. febr. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!