Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha maszturbalok segedeszkozzel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha maszturbalok segedeszkozzel érzem, hogy ha ujjaznak? (Nem túl sokat, de szoktam)

Figyelt kérdés
2019. febr. 27. 16:33
 1/10 anonim ***** válasza:
nem értem kérdést
2019. febr. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Magyarról magyarra fordítva: Ha a kérdező segédeszközökkel maszturbál, később fogja érezni, ha a partnere ujjazza?
2019. febr. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Tampont érzed mikor fel dugod magadnak?

Ha igen akkor Ne aggódj

25N

2019. febr. 27. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
51%
Basszus, ennyire nincsenek tisztában a testükkel a nők?? Ez szégyen. Szerinted úgymarad a hüvely, ha feldugsz valamit? Vagy nem is értem, hogy jut ilyen eszedbe?
2019. febr. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Érezni fogod.
2019. febr. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Persze, hogy fogod :)
2019. febr. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Én magamnak meg nem kifejezetten csináltam,de egyébként egyszer megtörtént...csak az különös eset.

A fiú nem fektetett rám nagy hangsúlyt (alias nem izgatott fel megfelelően,alig voltam nedves,rögtön a közepébe alapon indult neki és csak a saját érdekeit tartotta szem előtt) szóval lényegében nem élveztem. Nem is éreztem semmit. El sem tudtam megfelelően lazulni... kellemetlen helyzet volt....

Tehát nem idióta vagyok,szimplán csak megijdtem kicsit,hogy most akkor ez a jelenlegi páromnal is így lesz,mert esetleg én vagyok a maszturbalas miatt túl tág -megjegyzem úgy,hogy nem használok nagy vibratort(rezges funkció nélkül)- vagy a korábbi párom volt nagyon szerencsétlen.

(Egyébként meg azt hozza teszem,hogy a jelenlegi barátom nagyon figyelne rám és csak azt nézne,hogy nekem jó legyen)

2019. febr. 27. 23:30
 8/10 anonim ***** válasza:
Biztos csak béna volt az ex.
2019. febr. 27. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Párom farka nagy is, és vastag is, de mikor ujjaz, még az ujjára is ráfeszülök. És persze érzem is, mert jól csinálja. Nem csak egyenesen kell bedugdosni, sokat számít amúgy a technika is.
2019. febr. 28. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Holnap kiderül minden,de kicsit azért megnyugodtam.
2019. márc. 1. 18:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!