Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Baj, hogy ha maszturbálok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj, hogy ha maszturbálok?

Figyelt kérdés

Már egy ideje nem élek kapcsolatban,és néha muszáj könnyítenem magamon,de félek,hogy nagyon rászokok.

Ez jelenthet hátrányt a későbbi kapcsolataimban?

Esetleg milyen módszert tudtok ajánlani,amivel el tudom terelni a gondolataim a szexről?


19/f



2018. dec. 1. 16:57
 1/8 anonim ***** válasza:
73%
Miért lenne baj? Teljesen normális.
2018. dec. 1. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%
napi 10 alatt nincs gond:)
2018. dec. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
80%

Nem baj h maszturbálsz.

Tanulj, vagy menj el edzeni azzal eltudod terelni a gondolataidat.

2018. dec. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Csak egyszerűen ne nézz olyan filmet vagy képeket ami felizgat.

És nem is érj a farkadhoz. (Wc meg mosakodás persze kivétel)

Én így bírom ki.

2018. dec. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem kell,hogy képeket nézegessek,elég,ha mondjuk tömegközlekedésen látok egy helyes lányt,vagy esetleg beszélgetek is egyel.Múltkor is szóba elegyedtem egy lánnyal a boltban,aki nagyon helyes volt,utána napokig róla álmodoztam még éjjel is.:/
2018. dec. 1. 17:35
 6/8 anonim válasza:
100%
Ez nem baj! Egészségedre!
2018. dec. 2. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 nagybotos ***** válasza:

Milyen az ISTEN KÉPEM? /egy általános "jellem- kép" Isten személyéről. Belefér, hogy Megteremti a két alapvető ösztönt /ön, és faj fenntartás6 és nem engedi utána ezek megélését? Ennyire gonosz? Jókat röhög magában ate szenvedéseden? és röhög azon, hogy te ezek után nem tartod őt jónak? Ezt élvezi?

A VALLÁSok itt is tévednek. Jézus a masztiról, nem szólt, mint ahogy sok-sok más témáról sem.

2018. dec. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 nagybotos ***** válasza:

Heléyes ha masztizol, és nem élsz feszültségben. Ha a "vallással való konfliktus od van a tudattalanodban, akkor olvasd tovább.


Milyen az ISTEN KÉPEM? /egy általános "jellem- kép" Isten személyéről. / Belefér, hogy Megteremti a két alapvető ösztönt /ön, és faj fenntartás/ és nem engedi utána ezek megélését? Ennyire gonosz? Jókat röhög magában a te szenvedéseden? és röhög azon, hogy te ezek után nem tartod őt jónak? Ezt élvezi?


A VALLÁSok itt is tévednek. (Jézus : "aki engem látott látta az atyát" és "én és az Atya egy vagyunk" a masztiról, nem szólt, mint ahogy sok-sok más témáról sem, és nem is alapított vallást.)


Engem tiltottak a masztitól /"iszonyú bűn" és a 1900-1960 közötti POLGÁRSÁG képmutató magatartásából is ez jött le,/ lelkileg megnyomorított ember lettem, nem tudtam lányokkal még beszélgetni sem Első valódi szex 27 évesen volt. Aztán jó barátok, pszichoterapeuta,keresztény kis közösségek segítségével gyógyultam.

2018. dec. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!