Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szánalmas lenne 21 évesen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szánalmas lenne 21 évesen prostihoz járni?

Figyelt kérdés

Nem vagyok valami sikeres a lányoknál, leginkább a személyiségem miatt. Arra gondoltam hogy 1-2 havonta elmennék fizetős nőhöz. Ez nagyon égő lenne?

Csak félek, hogy a végén sosem lesz barátnőm, mert megelégszem a prostikkal.

Szűz már nem vagyok, de nagyon nehezen tudtam összehozni azokkal a lányokkal is.

Mit csináljak?:/


2019. febr. 27. 19:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ne azzal foglalkozz, hogy ki mit gondolna. Ez csak a te dolgod, nem kell róla senkinek tudnia.


Ha erre van szükséged akkor csináld.

2019. febr. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem szánalmas, ha neked belefér. Csak mindig használj gumit.
2019. febr. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Hmm.. Ha azt irtad volna , hogy mert ilyen csunya olyan csunya bla bla vagyok akkor talán aztmondom próbáld ki, de ha a személyiséged a probléma miért nem változtatsz? Na de nem kioktatni szeretnélek , hogy a kérdésedre válaszoljak.

Szerintem GÁZ, de rajtad és a prostin kivűl senki nem fog tudni róla, és szerintem senkit nem fog érdekeli. Én például sose fordulnék prostihoz, amúgy is 21 vagy és ráadásul nem is szűz?!

2019. febr. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a prostizást, nem lesz tőle semmi bajod! Egyébként meg tényleg nem kell elmondani senkinek, az pedig nem bűn, ha jól érzed magad időnként!
2019. febr. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

A személyiségemmel az a bajom, hogy nem tudok kapcsolatot kialakítani, és nem csak lányokkal hanem fiúkkal sem.:(

Nagyon sokat erősítettem hogy a testemmel ne legyen gond, de a személyiségemen hiába akarok nem tudok változtatni, orvoshoz meg nem szeretnék menni, mert nem akarom hogy bolondnak nyilvánítsanak.

2019. febr. 27. 20:16
 6/12 A kérdező kommentje:
Jah és azok a lányokkal pedig maga a csoda hogy összejött, attól félek hogy már sosem lesz akkora szerencsém hogy a neten találjak. Kevesebb az időm ezért nem tudok annyi ideig gép előtt lenni.
2019. febr. 27. 20:18
 7/12 anonim ***** válasza:

jézusom. miért néznének bolondnak ha segitséget kérnél? Én is fogok járni pedig tök normális életem van. jó munkám, barátnőm, fizetés de bizonyos okok miatt úgy érzem szükségem lenne legalább heti egyszer elmenni.

Amerikában nagy divat. ott nem nézik retardáltnak az embereket csak itt.


Amúgy nyugodtan menj prostihoz, régebben én is voltam:D Nincs ezzel gond. a lányokkal meg egyszerű ismerkedni csak legyél bátor. ja és fontos hogy inkább felejtsd el az online ismerkedést.

2019. febr. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Szerintem ilyen korban fizetni prostikért elég béna.


Próbálkozz egyszerűbb, csendesebb, kissé csúnyácska lányoknál.

2019. febr. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Jó nagy paraszt lehetsz az életben #8 😂
2019. febr. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Kipróbálni jó ötlet, legalább lesz egy új tapasztalatod. De nem szoknék rá a helyedben, azt a pénzt inkább egy pszichológusra költsd, aki rendbe teszi az önképedet, utána meg a nem fizetős szexre is több esélyed lesz.
2019. febr. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!