Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegek, ti szoktatok járni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek, ti szoktatok járni meleg prostihoz?

Figyelt kérdés

Kiváncsi vagyok ti, hogy viszonyultok a prosti kérdéshez ? Magánéletben könnyebben találtok szexre partnert mint egy hetero ? Voltatok már meleg prostinál ?


Ha voltatok mire mentetek ? Ti voltatok az aktívak vagy a passzívak ?



2017. dec. 22. 18:47
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom milyen elkeseredés viszi rá a melegeket, hogy prostihoz menjenek.


Például én egyáltalán nem tartom magam helyesnek, nem vagyok izmos sem, sőt a személyiségem sem makulátlan, nem vagyok a legszociálisabb ember a világon, mégis elég könnyen találok olyat, aki szívesen megdugna (passzív vagyok).


Nekem például a megfelelő partnerkeresés szokott problémás lenni, ilyen egyéjszakásokat nem is keresek.

Ezzel meg az szokott lenni a baj, hogy beleszeretek valamely hetero barátomba, aki persze elég hamar ráérez erre, persze viszonozni nem tudja a dolgot.

Ez a nehéz a meleg létben, túl sok a helyes és jó személyiségű hetero pasi...

2017. dec. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%

Sok hetero nő szerint viszont a melegek helyesek, és a heterok többsége csúnya.

"De szép pasi, csak kár, hogy meleg!"

2017. dec. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%
Bár biszex vagyok, de erre sose vetemednék, igaz még sose szoptam, de azt nem úgy szeretném hogy közbe fizetek érte.
2017. dec. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
88%

#2


Igen-igen, csak hát a nőknek ott van a pasik 95%-a, nekünk meg 5%, talán a biszexeket belevéve mondjuk 10.


Ezt azt jelenti, hogy mondjuk 20 pasiból nekem 1-2-nél van esélyem, mert a többi hetero vagy heteronak mondja/gondolja magát, nektek meg 19-nél.


Nem a hetero nők ellen szól mindez, ne értsetek félre, csak azért statisztikusan nálunk jóval nagyobb az esélye, hogy olyanban szeretünk, aki nem tudja viszonozni az érzéseinket és nehezebb a pártalálás, már annak apropóján is, hogy a melegségről beszélni sajnos még most is sok helyen tabutéma és melegnek lenni még mindig elítélt dolog Magyarországon, ezért sokan nem vállalják.

2017. dec. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha más nem hajlandó velem csinálni, inkább fizetek érte.
2017. dec. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Lacás1976 ***** válasza:
87%

Nem soha! Ha akartam mindig találtam valakit. Az oroszlán se szereti ha eléteszik a darálthúst mert akkor hol marad a vadászat élménye? Melegként sokkal könnyebb szexet találni mint heteróként :)csak tudni kell hol keresd.


Néha sajnálom a heteró pasikat az a sok teperés és visszautasítás....

2017. dec. 25. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer kanos voltam és untam a sok chatelő kamust így fizettem. 2000Ft volt. Első ügyfele voltam. Masszázs, orál, dugás. Utána beszélgettünk és mondtam neki, hogy ezt hagyja abba. Így is tett :P
2018. febr. 1. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
voltam már meleg masszőrnél fantisztikus volt
2018. febr. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Sokkal könnyebb melegként szexet találni, mint hetero férfiként. Sok társkereső oldalon megfordultam, ahol fel is volt tüntetve, hogy hetero vagyok, de még így is több ajánlatot kaptam melegektől.. Nőknél meg milyen sikereim vannak, azt hagyjuk..
2019. márc. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!