Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szeretnèk tanácsot kèrni,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnèk tanácsot kèrni, hogy hogyan izgasam fel a barátnőmet telefonon keresztűl sms be?

Figyelt kérdés
2019. febr. 28. 09:14
 1/9 anonim ***** válasza:

Írd meg neki h épp abban a helyzetben mit hogy csinálnál vele, ha most a közeledben lenne.

Esetleg ha szereti h kicsit csúnyán beszélsz vele szex közben, akkor írd le csúnyábban.


L

2019. febr. 28. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%
Írd neki azt, hogy most szexelsz a legjobb barátnőjével.
2019. febr. 28. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%
Ird meg neki tegnap este kiszakadt a "gumi"
2019. febr. 28. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Na és legközelebb azt is mi mondjuk meg, hogy hogyan kell megdugni?? Borzasztó milyen gyámoltalan pasik ( fiúcskák) vannak. L.
2019. febr. 28. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

– Szeretnélek érezni csókjaiddal lélegezni. Simogatni arcod csókolni szád. S várni hogy végre együtt lehessünk már.


– Gyere, fonódjunk eggyé, és hajnalig felfalom szerelmed ezernyi ízét.


– Tenger partján a víz és homok, így együtt szép e két dolog. Együtt vannak, ölelkeznek, minden percben szeretkeznek. Álmomban én homok lettem és a tenger vízében rád leltem.


– Szeretném nyelvemmel érezni nyelvedet, szeretném, ha valóra válna a képzelet. Te légy álmaim vágya, legyen testem tested puha ágya!


– Szeretném érezni ajkamon ajkadat. Szeretném érezni, hasamon, hasadat! Szeretlek, imádlak az ágyban kívánlak, ha nem jössz magadtól, magammal cibállak!


– Szeretnélek végre magam mellett tudni, esténként az ágyban össze-vissza…


– A szex olyan bűn, amit nem lehet egyedül elkövetni! Ezért lehetek a tettestársad?


– Mikor ezt az sms-t olvasni kezded a küldöje szivesen megfogná a segged. Mosolyodból itélve tetszik az ötlet, kiprobálhatnánk egy kicsivel többet?


– Ne haragudj, de teljesen eláztam az esőben és a te lakásod van a legközelebb. Nem mehetnék fel, hogy megszáríts?


– Szex: perc melyben felegyenesedett megmerevedett szervedet egy csecses egyedbe vezeted bele, emellett kezedbe mellet veszel, s feneked fel-le emelgeted.


– Ma reggel arra ébredtem, hogy magam alatt vagyok! Pedig alattad kéne!!


– Sajnálatal közöljük hogy barátnője heves szexuális csatában két golyót kapot. Ezért előbb az eszméletét vesztete majd elment.!!


– Szia bébi! Felhívhatlak? Igeeeen? Akkor gyere fel!


– Ötre jövök szeretkezni, ha késnék, kezdd el nélkülem.


– Nem élet az életem, ha nemi életem nem veled élhetem!


– Helló, Te dögös nőcsábász, Te szexmániás izomkolosszus mindjárt odarohanok hozzád és leteperlek – na erről álmodsz, ugye?


– Várom már a szavaidat, szemeid mámorító színét,

várom már az illatodat, s akarom csókjaidnak ízét!!


– SMS-közvéleménykutatás: Önnek, mint kívülállónak, mi a véleménye a szexről?


– Ha anális szexre vágysz, nyomd meg az 1-es gombot.

Ha franciára, a 2-est,

ha a hagyományost választod a 3-ast,

ha az egész programot akarod: HÍVJ ENGEM!


– Utolsó amerikai kutatások szerint gyengébb azoknak a szexuális teljesítő képessége, akik jobb kézben tartják a telefont miközben sms-t olvasnak!


– Ha a jobb lábad a Karácsony, a bal lábad pedig Szilveszter, akkor meglátogatlak a két ünnep között!


– *H*a* *a* b*e*t*ü*k* k*ö*z*ö*t*t* *c*s*i*l*l*a*g*o*k*a*t* l*á*t*s*z* *s*z*ü**k*s*é*g*e*d *v*a*n* *s*z**e*x*r*e*!*


– Én egy flört üzenet vagyok, és kivételesen kedves hapsiknak/csajoknak küldenek: például NEKED!!!


– Egy csók nem nehéz eset, két csók már veszélyesebb, három csóknál a szemed ragyog,

négy után a tied vagyok!


– Vajon tudod-e, mi ez a láz, ami bennem ég? Vajon tudod-e, mit teszel, ha hozzám érsz?

Égek a vágytól, hogy velem légy!


– szeretnélek szeretni karommal átölelni összebújni veled a homályban és szeretkezni a végtelen éjszakában


– Valamit szeretnék ma éjjel súgni neked. Szeretném hogy érezd, nagyon rossz nélküled.

Szeretném ha ma éjjel össze bújhatnánk, s fülembe súgnád adj egy őrült éjszakát!!!


– Gyakorlunk matekot? Téged meg engem összeadnánk, ruháinkat levonnák,

lábainkat eloszthatnánk, és mi sokszorozódhatnánk!


– Szeretnék veled szeretkezni. Ha egyetértesz, mosolyogj:-)


– Egész nap csak te jársz az eszemben… kár hogy csak abban!


– Üresnek érzem magam nélküled. Nem töltenéd meg az életemet… is?


– Találtam egy tuti tortareceptet, megcsináljuk este? Hozzávalók: 21 csók, 5 dkg simogatás, 6 dkg szerelem, 1 banán, 2 tojás, 15 perc keverés, 1 sóhaj, 1 csepp tejszínhab. Van kedved hozzá?


– Olyan messze vagyok tőled… pedig mínusz 20 cm-es távolságban szeretnék lenni!


– Hidd el te vagy minden álmom, minden éjjel testedre vágyom.

Ne szólj semmit, fogd meg a kezem és add meg magad szeretkezz velem


– Annyira hiányzol… úgy fognám a kezedet… is!


– Az öngyilkosság egyetlen elfogadható módja, ha halálra szeretkezed magad. Ha meg akarsz halni, hívj!


– Én egy orgazmust okozó SMS vagyok! Azért kerültem a telefonodba, hogy egy kis örömöd legyen a munkában. Tudom, hogy élvezed, mert mosolyogsz!


– Halkan belibbensz a szobámba, megérinted testem minden részét. Hirtelen megtalálod a legizgatóbb pontom és elkezded szívni…… te rohadt szúnyog!


– Én egy hiperszexuális lény vagyok, most épp a mobiloddá váltam. Az ujjadon keresztül szeretkezünk! Tudom, hogy neked is tetszik, mert mosolyogsz.


– Minden lány egy angyal, minden fiú egy ördög, mégis arra vár az angyal, hogy vigye el az ördög.


– Elnézését kérjük egy hiba folytán Önhöz került üzenetért! Hollétét bemértük, ügynökeink perceken belül ott lesznek, hogy kárpótlásul szexre invitálják Önt!


– Nagy a mellem, nagy a szám, rövidlátó szemem észrevesz talán. Nem ismerem a betűket, amit küldtem SMS?


– Gondolkodtam kettőnk kapcsolatán és ne legyen köztünk semmi…

…Se levegő, se ruha szóval tényleg semmi!


– Amikor először láttam, nagy volt és kemény. Lágyan a kezembe vettem, lehúztam róla a bőrt, és az ajkaim közé csúsztattam. Kicsivel később furcsa nedvesség csöpögött az államról. A fenébe is, de szeretem én az őszibarackot!!


– Gyengéden ujjaid közé veszed, szádhoz emeled, nyelveddel finoman kitámasztod, fogaiddal óvatosan ráharapsz, elmosolyodsz és kijön a mag. Kérsz még egy szotyit?


– Hosszú és kemény, beveszem a számba. Ide-oda mozgatom, egyre mélyebben, és gyorsabban, már folyik valami fehér a számból, mikor végre kiveszem a FOGKEFÉT!


– Vágytam rád, kívántalak, levetkőztem pucérra és izzadni akartam veled. De le kellett mondanom rólad, mert nem voltál bekapcsolva te hülye SZAUNA!!!


– Szerettem volna valami szépet, okosat, szexiset küldeni, de nem fértem fel a kijelződre!!!


– Olyan béna vagyok matekból! Most is a számokat nyomkodom és betűk jelennek meg! Idejönnél kicsit korrepetálni?


– Tegnap este kétségbeesetten kerestelek, a csupasz testemen akartalak érezni, aztán nélküled kellett elaludjak… Te drága egyetlen pizsamám!!!


– Ebben a pillanatban 50 millió ember alszik, 20 millió ember kávézik, 5 millió ember szeretkezik, és csak egy balfék van, aki ezt az üzenetet olvassa.


– 1/2X 2X+ke0.5te O1/2iát

(Félix kétszer megkefélte Oféliát)


– Minden normális férfi a barátnőjével van, vagy egy utcai k*rvát baszogat, de te olyan bunkó vagy, hogy most is a telefonodat baszogatod.


– Kívánlak és kellesz nekem, ágyba akarlak húzni, megizzasztani, hatalmamba keríteni, hogy remegjen és égjen az egész tested! SZERET TÉGED A TE INFLUENZÁD!


– Forró csókom küldöm ajkadra érzed, hogy fekszem a karodban???

Lágyan csókolom a tested egyre lejjebb és lejjebb, a többit szerintem már sejted


– Szeretlek szerelmem, szeretlek mindenem,

bár Veled lehetnék, s farkadra ülhetnék!


– Az egyetlen dolog a világon, amiért a férfiak azon vitatkoznak, hogy kinek van kisebb … a mobiltelefon.


– Ha teljesen le vagy pukkanva és úgy érzed jártányi erőd sincs. Semmi gond! Gondolj arra, te voltál a leggyorsabb sperma!


– Holnaptól pap leszek. A cölibátusi fogadalmam előtt, nem töltenéd velem az utolsó estét?


– Lófarkas kislány, hasonló adottságokkal rendelkező fiút keres!


– Mosolyog a felhő, mosolyog az ég is! Ha lefeküdnénk… mosolyognék én is!

2019. febr. 28. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Segítünk! Ne hagyja el a gépjárművét! Ha elfogy az üzemanyaga, üljön át másik gépjárműbe!"
2019. febr. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Írd meg neki, hogy mire készül Brüsszel. 🍊🤮
2019. febr. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ird neki : örülök hogy irtál " egy másik női név , nem a barátnődé! Tallálkozunk este?


Hidd el annyira felizgatja magát hogy azonnal hivni fog.

2019. febr. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az èrtelmes válaszokat
2019. márc. 1. 00:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!