Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lenne egy kérdésem, visszaakar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lenne egy kérdésem, visszaakarom szerezni a barátnőmet akit nem láttam 2 hónapja! Rettenetesen hiányzik néha beszéltünk telefonon (heti 1x-2x) de összevesztünk akkor is és 2hete semmit nemtudok róla. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Vissza akarom mindenképp szerezni ezért végső elkeseredésemben arra gondoltam hogy postán küldök neki egy csomagot amiben egy nyaklánc lesz (névnapjára vettem neki de nemtudtam odaadni). Szeretném a segítségetek kérni hogy mit rakjak még bele? Nagyon szeretem ezt a lányt és nem akarom elveszíteni,3 évet voltunk együtt. Minden ötletnek örülnék ami normális!

2015. júl. 5. 18:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Keresd fel személyesen.
2015. júl. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, én is erre gondoltam. Igazából 5km-re lakik tőlem szóval kocsival letudok hozzá menni, csak nem tudom jó ötlet-e mert ő elég sokszor mondta hogy hagyjam békén. De utánna mindig keresett, és mondta h csak egy kis időt kér (ez 1hónapja volt kb).
2015. júl. 5. 18:36
 3/6 A kérdező kommentje:
Meg esetleg jelenthez az valamit szerintetek ha minden fényképen és élőben is még mikor láttam az a fülbevaló volt rajta amit én vettem neki, és benne van a régi ált. iskolás diákom meg fényképen a bérlettartójába (bnője mondta) ?
2015. júl. 5. 18:40
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát jobb ötlet, mint a postás hülyeség.
2015. júl. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
200 km-re laknátok egymástól megérteném a postát, de nehogy már 5 km-re postán küldd neki el az ajándékát.:D Még a végén megkapod tőle, hogy lusta vagy 5 km-ről elautózni hozzá, hogy személyesen elmond amit akarsz.
2015. júl. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igazatok van, hát igen benne van az is a pakliban :D De nem tudom örülne-e nekem áhhh... na majd megpróbálom akkor inkább tényleg személyesen. Azért gondoltam a postára mert az is "romantikus" sok lány ismerősöm szerint. De szerintem is jobb ötlet hogy ha személyesen lemegyek rózsával meg az ajándékával.
2015. júl. 5. 18:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!