Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen érzés ez a férfinak?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés ez a férfinak?

Figyelt kérdés

A párom mindig tökéletesen kielégít, imádok vele szeretkezni,

utána szinte csak fekszek az ágyban és pihegek, szinte mozdulni sem bírok annyira kielégültem és annyira jó volt. Ilyenkor a párom mellém fekszik, oda bújok

, csókolgat, simogat és látom, hogy mosolyog és csillog a szeme.



Milyen érzés ez egy férfinak, amikor ezt váltja ki a nőből, akit szeret?


2019. febr. 28. 22:41
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Nem is értem, ez neked miért nem egyértelmű !? Nagyszerű érzés :) !
2019. febr. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
48%
Zsir
2019. febr. 28. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
93%
Jó érzés. Testi és lelki kielégülés.
2019. febr. 28. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A kérdés, és a válaszok 100%-ban kielégítőek!


A legnagyobb élvezet a szexben, amikor látom hogy a barátnőm kielégül. Ha előtte élveztem el, akkor abban a pillanatban újra lesz age yrövidebb erekcióm. És ugyanúgy bújik hozzám ahogy Te leírtad, de csak meg kell ölelnem, mert ilyenkor csak az kell neki. Se szó, sem beszéd, csak az összefonódott ölelés.

2019. márc. 1. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

Én azt érzem hogy végre ezen is túl vagyok és van egy kis időm újra a hobbijaimmal foglalkozni.


F/42

2019. márc. 1. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
olyan, mint amikor egyedül betermelsz egy családi pizzát és két sört. Szuper! Büszke vagy magadra
2019. márc. 1. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Fantasztikus. :)
2019. márc. 1. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!