Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miben más, miben különbözik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miben más, miben különbözik huszonéves vagy negyven feletti nővel szeretkezni?

Figyelt kérdés
Mindkét nem véleménye érdekel, de lehetőleg tapasztalatból írjatok. Hülye megjegyzéseket, poénokat, trolkodásokat kerülném, ha lehet.

2019. febr. 22. 14:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
2%
Sajnos negyven feletti nővel még nem szeretkeztem, de szívesen kipróbálnám, szóval itt hagyom ezt a kommentet, hátha. A tapasztalat szerintem sokat számít.
2019. febr. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Eddig egy 18 évessel, egy 43 és egy 46 éves nővel szexeltem...

Azon túl nem volt más, hogy más volt a hangulat. A felizgulásom típusa, mert amúgy ilyen is van, de nehéz lenne ezt megfogalmazni.


A 18 éves csajnak szűkebb volt a pincija, de szerintem ez nem kortól függ csak véletlen...


Technikailag az idősebbek sem voltak ügyesebbek, egyedül abban hogy mélytorkoztak.


21/f

2019. febr. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
74%

Két negyven feletti nővel voltam eddig, de az az igazság, hogy hiába szexeltem velük 40+osan, a kép nem lesz teljes, mert nem próbálhattam ki milyen velük 20 vagy 30 évesen..

Az egyéni különbségek meg annyira döntőek szexben, hogy ezért maga az összehasonlítás teljesen fals volna.


önbizalom, kíváncsiság, tapasztalat, habitus, játékosság. ezt kavard össze, és lesz egy jó egyveleg. de ez mind egyénfüggő.

2019. febr. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
53%
A negyvenes már mindent tud, de semmit nem felejtett.
2019. febr. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
8%
lehet a 20+ éves lány is profi a szexben, és lehet a 40+ os nő is kontár. Mivel már 40+-ossal sokat szexeltem, most adnék tanácsot gyakorlati bemutatással 20+-os lányoknak!
2019. febr. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
80%

20 +-osan is lehet valaki tapasztalt

És 40 +-osan is lehet valaki kezdő ha eddig csak 1-2 pasival volt dolga

DE 40es is lehet profi ha kimaxolta a szétszakítását azzal a 2-vel.


És 20on évesen is lehet egy lány tapasztalatlan

Hiába az X számú férfi ha mindegyik csak ürítésre használta. És egyik se kezelte Nőként.

N

2019. febr. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szexualitását *
2019. febr. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
64%
Nem volt sok különbség, a p*na az mindkettőnél p*na. Viszont a 40 éves megsértődött, amikor mondtam neki, hogy pont egy hete d*gtam egy 20 éves csajjal, aki a lányod lehetne korban. Na, ilyen hibát ne csinálj, mert többet nem fog veled elmenni a negyvenes :D
2019. febr. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
86%

Sok negyvenes nő fénykorában lévő megállapodott szépség. De legalább ugyanennyi már a kilókkal küzd.

Sok negyvenes nő libidója magasabb, mint húszévesen volt. De legalább ugyanennyi már inkább csak unokázna, mintsem, hogy hancúrozzon.

Sok negyvenes nő éri úgy, hogy még nem próbált ki mindent, amit szeretett volna, és talán most van rá az utolsó alkalom. De legalább ugyanennyi megélte már minden vágyát, és többre becsüli a vele öregedő férjét, mint egy huszonéves fiú ügyetlen próbálkozásait.

Tovább is van, mondjam még?

2019. febr. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
9/9: Bölcs meglátás. Meg kell találni a megfelelő partnert.
2021. ápr. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!