Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy kövér lány hol találhat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kövér lány hol találhat baràtsàg extrákkal kapcsolatot?

Figyelt kérdés
2019. márc. 1. 15:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
83%
175 cm vagyok 79 kg. Nekem keresnem se kéne, pedig nem vagyok vékony alkat. Így is kapok ajánlatokat, az más higy nem élek vele. Nálad mit takar a kövér??
2019. márc. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
66%

Miért pont azt?

Rendes kapcsolatra se jön senki, bár le se mernék vetkőzni, szóval mindegy is. Majd pasizom, ha lefogytam

2019. márc. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Dagadt vagyok

Volt innen is.

De nem ez volt a cél.

Baráti -beszélgetésnek indult. Több lett

2019. márc. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
33%
Akár innen is. f.
2019. márc. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%

Bárhol, pl. itt is.

Sokan szeretjük a telt idomú nőket!

2019. márc. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
70%
simán találhatsz innen is, de küldj egy linket egy képről, amin egy olyan testalkatú lány található mint te.
2019. márc. 1. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
79%

Kb bárhol.



Ha megfelelő a szexuális kultúrája, akkor minden típusú nő találhat magának hosszabb alkalmit.

2019. márc. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
56%
Nekem is volt innét is, illetve egy társkereső oldalon találtunk egymásra a mostanival több mint 2 éve.
2019. márc. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ha szerencséd van még itt is kifoghatsz egy normális embert.
2019. márc. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nezdd, ha megtetszel valakinek (legyen az akar eloszor baratsag) koveren is megtetszel es lehet nem csak baratsag extrakkal lehet belole, hanem tobb is. Oke en nem vagyok kover, igy nem tapasztalatbol mondom, de egy normalis pasi nem az alakod alapjan fog donteni, ha kedves a kisugarzasod. Akar itt is talalhatsz olyan pasit en is azt mondom.


33N.

2019. márc. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!