Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek sincs jobb dolog...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek sincs jobb dolog az életben mint a szex? Egy csodàlatos növel?

Figyelt kérdés
Szerintem legjobb dolog szórakózni elmenni és csajokat felszedni. Csak a nök miatt élek ha nem lennének màr tuti nem élnék. Ti is igy vagytok ezzel??

2019. márc. 3. 08:10
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
* A csodàlatos nökkel
2019. márc. 3. 08:11
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak az alvás jó az életben, semmi más.
2019. márc. 3. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
80%

Nagyon jó dolog a szex, imádom, de számomra nem ez adja az élet értelmét.

27N

2019. márc. 3. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
10%
En nok nelkul is meglennek... a shemalek meg jobbak is.
2019. márc. 3. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
82%
Meggondolandó a felvetésed, de a neved alapján nem biztos, hogy nálad a az érintett delikvens is így gondolja.
2019. márc. 3. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
De van, az AH-64 Apache helikopter mindennél jobb.
2019. márc. 3. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
44%
Nem kőnnyű kiismerni a nőket,nekem soha nem sikerült.Egy férfival könnyebben meg tudom értetni magam.
2019. márc. 3. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Attól is függ, milyen életszakaszban van az ember, 3 szarvasbika áldogál a dombtetőn, egyszer csak látják a völgyben ott legelésznek a tehenek. Azt mondja a legfiatalabb, gyertek szaladjunk le gyorsan, hágjuk meg mindegyiket! Nana, mondja a tapasztaltabb, ne rohanjunk annyira, szép kényelmesen baktassunk le és úgy hágjuk meg őket! Azt mondja erre a legidősebb, - na majd ha baszni akarnak feljönnek ők 😁 !
2019. márc. 3. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
32%

Öltél már embert?

Vezettél már Ferrarit, de úgy, hogy tényleg nyomhattad neki?

Voltál már olyan helyzetben, hogy a volt barom, bunkó főnököd főnöke lettél, és kirúghattad?

Nyertél már a lottón?

...

2019. márc. 3. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
#9 egy kicsit ilyesztő, hogy az emberölés is a listádon van. Az viszont jobban aggaszt, hogy azzal kezded...
2019. márc. 3. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!