Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha nekem csendesebb személyisé...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nekem csendesebb személyiségem van akkor csak pénzért tudok szexelni?

Figyelt kérdés

Eddigi lányokkal a neten ismerkedtem össze. Volt olyan lány akinek bejöttem és azért szexeltünk, de volt olyan lány is aki nagyon tetszett nekem, de nem lett volna benne a szexbe ezért felajánlottam hogy fizetek neki ért, és úgy belement.

De mostanában hiába keresgélek nem találok senkit. Prostik meg nem az én világom.


2019. márc. 3. 10:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Csapó 763478911083
2019. márc. 3. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 StevenUp ***** válasza:

Azért nem szeretek hétvégén feljárni ide mert rengeteg az unatkozó tini akik nem mozdulnak ki otthonról csak várják hogy pittyenjen a mikró a levesükkel aztán végső elkeseredèsükben vasárnap virradóra az összes lúzer itt sajnáltatja magát... :(


Emberek ha tudjátok hogy mi a baj veletek akkor tegyetek ellene

2019. márc. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
"felajánlottam hogy fizetek neki ért, és úgy belement. Prostik meg nem az én világom." Emelkedett lélek vagy, hogy a prostikat nem engeded közel magadhoz:-)) Vagy mégsem?
2019. márc. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

prostikat nem szereted, viszont a nőket szereted prostinak kezelni.

Nem értem a logikát :D

2019. márc. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!