Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha ismerkedek lányokkal,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ismerkedek lányokkal, közöljem velük, hogy 21 centis péniszem van, vagy legyen meglepetés? Mert ugye sok lánynak ez már túl nagy.

Figyelt kérdés
2019. márc. 3. 15:51
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
93%
Ki a jóisten közli ezt előre?🤦‍♀️Mégis milyen beszélgetés keretei közt merül fel ez a téma mielött még amúgy is látná??
2019. márc. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

menj már a p*csába, szerinted az realitás, hogy odamész valakihez az utcán hogy " Szia, nagy a fxom ! "

Semmi értelme ennek a kérdésnek egy normális ember nem ezzel kezd az első 2 mondatban, ha meg mégis akkor egy valamire való nő koccolja is.

Ne itt hirdesd már magad, tedd fel magad szex társkeresőre és majd rád kattint akit érdekel

2019. márc. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Azért félek, mert a 21 centi már a nagyok között is nagynak számít.
2019. márc. 3. 15:59
 4/21 anonim ***** válasza:
88%
ha valakinek baja lenne vele, akkor nem tolod be tövig Einstein....
2019. márc. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Sok facebookon farok képet küldözgető pasi nem érti meg miért koccolja a csaj.

Na ez ugyanez.

Ha csak ez az egy dolog van benned ami egyéniségnek számít, az gáz.


Ha a csaj kérdezi meg, akkor azt mondom más, de ne azzal nyiss egy ismerkedést, hogy: Szia béla vagyok és 21centis a faxom :D

2019. márc. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Bár én értem, hogy nem arra gondoltál, hogy rögtön ezzel kezdesz, de inkább ne szólj.
2019. márc. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Ha nem kamuzol, akkor rácsesztél, mert múltkor olvastam egy Clarissa nevű prostinál, hogy p.nciba se vállal 18/5 -nél nagyobb méretet. És úgy, hogy a csaj 3 évig felnőttfilmes volt.


Itt az adatlapja, de jelenleg nem aktív.


[link]

2019. márc. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Sajnos már sok lány megijedt a méretem miatt, ezért tettem fel a kérdést.

Nem értem ezt a sok bántást amit itt kaptam:(

2019. márc. 3. 16:21
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Legalább végre látják, hogy az sem jó, ha lófax van valaki lába között.

Nem tehetsz a méretedről, és lesz olyan csaj, aki kifejezetten örülni fog neki. Megfelelő előjáték után amúgy sincs gond, max nem teszed be tövig.

2019. márc. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Én kiábrándnék, ha ezzel kezdene a pasi.
2019. márc. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!