Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha ismerkedek lányokkal,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ismerkedek lányokkal, közöljem velük, hogy 21 centis péniszem van, vagy legyen meglepetés? Mert ugye sok lánynak ez már túl nagy.

Figyelt kérdés
2019. márc. 3. 15:51
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
23%

Ne közöld, élvezd ki a vele töltött minden percet és ne erőltesd a szexet, mert ha megtudja elmenekül. ( én ezt tenném)

Mondjuk az már nadrágon keresztül is észrevehető,h nem hétköznapi méret. ( csóknál feláll) L.

2019. márc. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

Kötelező mind a 21 centit belé is nyomnod? A hosszal lehet trükközni, a vastagság már problémásabb lehet.

N

2019. márc. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Hát elég furán hangzana, ha egy ilyet benyögnél. De az ismerkedés egy bizonyos szakaszában már előjöhet a téma. Meg a hosszuságával alapból megoldható, hogy nem nyomod tövid.
2019. márc. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Én is furán néznék, ha egy csaj közölné az első randin, hogy "szűk a puncim".
2019. márc. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
51%

Egyáltalán nem probléma ha minden egyéb téren okés vagy.

Ez tényleg olyan mintha én is elmondanám,hogy alul jó tág vagyok,csakis 18+-os és vastag dákó jöhet.

2019. márc. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Ha ilyen kérdést teszel fel akkor még nem vagy érett a szere.

Egyébként nem kell közölni, ő sem közli veled a hüvelyméretét.

2019. márc. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Hagyjátok már szegényt! Ha esetleg már smaciztok, és huncut a csaj és vlhogy fejön a téma. Mond nyugodtan. A hosszal lehet játszani. És ha már megszokott, eséllyel megnő a leány befogadó kepessége. Voltam így, én tudtam alkalmazkodni. :)
2019. márc. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Attól, hogy hosszú még lehet átlagos vagy akár vékony. Abban meg aztán semmi ijesztő nincs. Nem kell tövignyomni és nincs vele semmi gond.
2019. márc. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
69%
A kva ayád.ha neked 21 cm XD
2019. márc. 3. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Semmi képpen sem közöld mert nem illik, ha oda kerül a sor majd elválik mit reagál,
2019. márc. 4. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!