Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tenyleg csak mi nok tulozzuk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tenyleg csak mi nok tulozzuk el a salata puncis dolgot?

Figyelt kérdés
Rengeteg kerdest feltesznek itt errol, es a legtobb valaszolo pozitivan reagal a trollokon kivul, mig a valosagban ennek teljesen az ellentetjet figyeltem meg. Most akkor hogyan is van ez?
2019. márc. 3. 21:40
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Az itt feltett kérdések válaszait ne tekintsd reprezentatív felmérésnek.
2019. márc. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Nem tekintem, de erdekes, hogy neten ennyien szeretik...
2019. márc. 3. 21:47
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszik
2019. márc. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Inkább nem ezen múlik,legalábbis aki normális kapcsolatot keres.
2019. márc. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Igen, szerintem a legizgatóbb a salátás punci.
2019. márc. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Szerintem teljesen mindegy, nem ezen múlik. Szeretet a fontos :)

Meg amúgy nekem a saláta jobban tetszik, nőiesebb, de persze a másik fajta is nagyon szép.

21f

2019. márc. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Engem pl. tökre nem érdekel, milyen a puncim, minden másnak a kinézete jobban érdekel.
2019. márc. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
87%

itt ha azt kérdezed a salátát szeretik e jobban azt írják azt. ha azt kérdezed a babát, akkor azt.


itt bármit jó. mert akik itt vannak évek óta nem szexeltek és remélik, hogy egy ilyen válaszra ráír a nő, hogy na gyere :D

2019. márc. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
61%
Igen eltúlozzátok ugyan úgy mint a kicsi cicit meg a 3kiló súlyfelesleget... Ameddig téged nem zavar, hogy rajtam is van plusz súly,hogy átlagos a szerszám engem ,hogyha szeretlek miért is érdekelne az, hogy hogy néz ki a nunid? Legyen igényes és kész. Nemtudom kikkel hozott a sors össze, de jó nagy gyökerek lehettek,ha ezért szóltak bármit is.
2019. márc. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem butaság ez hogy babba vagy saláta. Eleve:baba? Vagy tényleg saláta? En ezelőtt azt sem tudtam hogy vannak megkülönböztetések, azt hittem mindenkinek olyan mint az enyém. :D de ha nincs, marpedig azóta én is tudom hogy nincs két egyforma nunnesz, mire ez a két csoport? :D azt a szitut meg el sem tudom kepzelni h egy kanos faszi azt mondja hogy huh, ez sali ebbe be se rakom, vagy huh ez babapuni ebbe én nem rakom. Sztem ilyen nincs. 😀 Ha van, akkor meg nem kér a csávoért. :D
2019. márc. 3. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!