Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan kell csinálni a lingam...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell csinálni a lingam masszázst a férfinek?

Figyelt kérdés
Tudna segíteni aki már csinálta? A konkrét technika érdekelne.

2019. márc. 4. 15:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

1. Teremtsünk kellemes, bensőséges hangulatot, gyújtsunk gyertyát, tegyünk be kellemes zenét, és alakítsunk ki kényelemes fekhelyet. A férfi feküdjön a hátára, feje alá kerüljön párna, hogy láthassa partnerét. Kérjük meg, hogy lábait tárja szét, térdét kényelmesen hajlítsa be. Mi magunk üljünk a lábai közé, vagy az egyik oldalára.


2. A masszázs megkezdése előtt végezzünk közösen lassú, mély, relaxáló légzőgyakorlatot, közben simogassuk, gyúrjuk át olajjal a felsőtestét, a lábait.


3. Folyassunk a hímvesszőre és a herezacskóra egy kevéske olajat, majd finoman, óvatosan kezdjük el masszírozni a heréket, a herezacskót.


4. Olajozzuk be a hímvessző felett a szeméremcsontot, masszírozzuk át ezt a területet is, majd csússzunk le a gát területére.


5. A lingam masszírozásakor ritmikusan változtassuk a masszázs erősségét és gyorsaságát. Markoljuk meg jobb kézzel a hímvessző tövét, húzzuk fel, és csúsztassuk vissza, majd ugyanezt végezzük el bal kézzel is, majd újra a jobbal. Ezután fordítsuk meg az irányt, végezzük el ugyanezt a technikát fentről lefele.


6. Következő lépésben a makk területén végezzünk masszázst pont úgy, mintha narancsot facsarnánk. A lingam masszázs során rengeteg idegvégződést stimulálunk, ami mind összeköttetésben áll a test többi pontjával, gyógyítja azokat.


7. Ha szeretnénk minél inkább elnyújtani a masszázst, és kitolni az esetleges magömlést, vegyünk vissza a masszázs intenzitásából, hagyjuk megnyugodni a férfit, majd kezdjük újra. (Ezzel a technikával a korai magömlés is kezelhető).


8. A masszázs végén takarjuk be a férfit, hagyjuk elaludni, pihenni.


Masszázs közben a hímvessző lehet, hogy megkeményedik, de az is lehet, hogy elernyed, teljesen mindegy, a tantrában úgy tartják, hogy a keménység és a lágyság a gyönyör két véglete, a férfi egy hullámon lovagol, egyszer a magasban van, másszor mélyre zuhan. Nem kell az erekcióra törekedni, csakis arra, hogy a férfi ellazuljon, elmélyüljön. Az orgazmus nem cél.


A konkrét technika? Szopásra is rákérdeztel? Látni fogod mi a jó a pasinak . 😉

2019. márc. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ugyanezt olvastam én is abban a könyvben köszönöm. A narancsfacsarást nem nagyon értem. Nem fájdalmas?
2019. márc. 4. 18:03
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ ment a zöld
2019. márc. 4. 18:04
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem nem. Nem fáj nekik. Ha hosszú a körmöd, akkor iszonyat óvatosan. Vagy pedig akkor csináld , mikor nem hosszú.. 😀 narancsfacsaras azt inkább úgy képzeld el, mintha egy rongyot beleejtettél volna egy vödör vízbe és ki akarod a víz nagy részét csavarni. Figyeld a pasi arcát , kérdezd bátran, hogy jó e így neki stb. 🙂👍
2019. márc. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ö néha úgy megvakarja magának hogy én szólok rá hogy óvstosabban mert ez nekem fáj, szóval lehet igazad van, köszi 🙂
2019. márc. 4. 19:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!