Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A páromnak szeretnék prosztata...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A páromnak szeretnék prosztata masszázst csinálni, milyen tapasztalatok vannak erről (férfiak, nők is)? N

Figyelt kérdés
Férfiak és nők élményei is érdekelnének, , férfiak, ti hogy éltétek meg?? Milyen érzés, jobb vagy rosszabb? Fájdalmat okozni nem akarok, mire figyeljek? Hogy kell egyáltalán? :D Illetve nők, nektek milyen élmény maradt a dolog?

2017. ápr. 26. 13:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Soksíkosító és a bélfalat izgasd úgy mint amikor újjazod magad hüvelybe a G-pontos orgazmusnál.
2017. ápr. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

A legfontosabb, hogy a körmeid legyenek rövidek és tiszta a kezed. Használj bőségesen síkosítót és lassan hatolj belé. Ahogy bedugod az ujjad, érezni fogod a gyűrűs izmot. Ezt nagyon lassan és óvatosan kezd el kissé tágítani, így kevésbé lesz fájdalmas a párodnak, mikor majd beljebb csúsztatod az ujjad. Ha ez lesz az első a párodnak, akkor itt a hangsúly tényleg a nagyon finom és nagyon lassú mozdulatokon van. Mikor már bent van az ujjad, akkor lassan mozgasd úgy, mintha hívogató mozdulatokat tennél. Érezni fogod egyébként, hogy hol van a prosztata, ott egy kisebb foltban egy dudor tapintható, ezt kellene ingerelni. Nem győzöm hangsúlyozni, hogy csak nagyon finoman! :) Ha közben vered a farkát vagy szopod azt nagyon fogja élvezni.

Tapasztalatom az, hogy aki nyitott rá az imádja. Aki idegenkedik tőle, nem tud ellazulni és rágörcsöl és kevésbé vagy egyáltalán nem élvezi.

2017. ápr. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én nagyon érzékeny vagyok a körmökre, ezért húzz gumit az ujjadra
2017. ápr. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
90%

en eddig 3 fiunak raktam be az ujjam a fenekebe, egyszer se talaltam, hiaba ovatos voltam, megallitottak, h ne menjen inkabb bentebb

de azt mondtak - meg lattam is, h az is jo erzes volt ... nem kell egybol a prosztatat letamadni. sok sikert ! es beszamolot ! legkoelebb en is gumival probalom !!!!!

2017. ápr. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hűhaaa köszi :D
2017. ápr. 26. 21:20
 6/6 anonim ***** válasza:

En eg,ik exnek csinaltam, o nyitott volt hozza. Megfelelo higienia, sikositas, rovid kormok, mindent elmondtak elottem.

Nagyon kellemes erzes volt neki, csak nem ment el tole. Ki kellett volna tapasztalni hogy a legjobb.

Egyebkent en is tenyleg ereztem ezt a pontot, kicsit kemenyebb dudort vettem eszre nagyjabol egy fel kozepso ujjnyira beljebb az anusztol.

Sok sikert!

20/L 😁

2017. máj. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!