Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Szexpartnert nehezebb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Szexpartnert nehezebb találni, vagy párkapcsolatot?

Figyelt kérdés

Külső paramétereket is írjatok! Illetve jövedelmet, vagyoni státuszt, meg foglalkozást (főleg ha zenész, mixer, személyi edző vagy svédmasszőr).


Mert szerintem sokkal nehezebb olyan lányt találni, akivel laza kapcsolatra összejár az ember szexelni és nem áskálnak egymás magánéletében, csak jól érzik magukat EGYÜTT és utána feltöltődve, újult erővel élik tovább a SAJÁT életüket.



2019. márc. 6. 13:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
47%

mindkettőre könnyű találni szerintem, csak ne kiéhezett kisfiú módjára ismerkedj


én neten keresztül sokszor futok bele abba is, hogy normálisan akarok beszélgetni csak és 1-2 tartalmas beszélgetés után a csajok kezdeményeznek vagy szex vagy komolyabb célokkal

2019. márc. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Manapság mindkettőt...
2019. márc. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Attól függ mennyire számít a nő kinézete önmagadhoz képest. A legtöbb férfi lefeküdne olyan nővel, akit kevésbé talál vonzónak, mint amilyen vonzó férfinak saját magát tartja, viszont kapcsolatra legalább egy saját magával kinézetre egy szinten lévőt szeretne. Ehhez képest a nők meg felfelé szeretnek ismerkedni kinézetben szexkapcsolatnál és tartós kapcsolatnál is. A nőknél ráadásul az a vicces, hogy ők kinézetre és személyiségre is csak olyan pasival akarnak lefeküdni alkalminál/szexkapcsolatnál is, akivel máskülönben össze is jönnének. Tehát a férfiak és a nők ezekben máshogy működnek.


Ha úgy nézem, hogy több csajt dugnék meg, mint ahánnyal le is állnék kapcsolatra, akkor kapcsolatra nehezebb, ez a végső válaszom.


25 éves egyetemista vagyok, otthonról kapok egy kis támogatást (havi 30-40 ezer), nyaranta Angliában dolgozom ahol megkeresek 2 hónap alatt 1 millió forintot és abból élek az év maradék részében inkább. Pénzügyes leszek, ha befejeztem a sulit. Az egyetemen, főleg a szakomon, karomon rengeteg a csaj. Külsőre magas, atlétikus-vállas alkatú, helyes arcúnak mondott vagyok, bár kölyökképű

2019. márc. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
52%

Ja és a legtöbb szerencsétlen (nem tudok mást mondani), ott rontja el, hogy meg akarja beszélni szóban a lánnyal, hogy akkor ez most egy szexkapcsolat lesz. Nem, ilyet nem csinálunk, nem beszéljük meg a dolgokat, mert a nők azt nem értékelik/akarják/szeretik, nekik nem olyan logikus az agyuk, mint a miénk.


Kezdj el ugyanúgy randizni és ismerkedni, mint amikor párkapcsolatot keresel, ugyanúgy max. pár randi után legyen szex, de ne vigyétek el a dolgokat kapcsolat irányába, csak maradjon meg az összejárogatós dolog, ameddig lehet. Általában max. 3-4 hónap után megunja valamelyikőtök a másikat és "szakít". Így kell szexkapcsolatot találni, ezek így szoktak működni.

2019. márc. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Egyiket sem nehéz találni. Csak egy kis agy kell hozzá. Nem pénz.
2019. márc. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

"Általában max. 3-4 hónap után megunja valamelyikőtök a másikat és "szakít". Így kell szexkapcsolatot találni, ezek így szoktak működni."


Ez az, ami nem szokott működni. Alapból kerültem mindig a klasszikus randi szituációkat. A baj inkább az, hogy nemhogy 3-4 hónapig nem húzom ki, de 1-2 alkalom után már felhozza a lány, hogy akkor most mi van köztünk és ezt akárhogy próbálom megmagyarázni (ha csak nem hazudok neki szerelmet), akkor jön a "nekem ennél több kell".


Ráadásul ahogy közeleg a 30, egyre inkább mindenki megállapodni akar meg gyereket meg családot, engem meg az egésztől a hideg kiráz. Én élni akarok. Élvezni az életet. Az a fajta ember vagyok, aki még 70 évesen is agglegényként egy tengerparton a pálmafák alatt akarok iszogatni, nekem az anyagi függetlenség (és mindenfajta függetlenség) az elsőszámú életcélom és senki nem téríthet el benne.

2019. márc. 6. 15:01
 7/12 anonim ***** válasza:
Szóval egy vízparti nyaralóban fogsz élni magányos alkeszként...
2019. márc. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem mindkettőt lehet. A szexpartnert kb úgy találod meg, ugyanúgy ismerkedsz vele, majd szex, és utána nem mélyíted el a kapcsolatot, és ennyi.
2019. márc. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Diavolino44 ***** válasza:

177 cm

73 kg.

Alacsony testzsir, közel a kockahas, sportos megjelenés.

Cristiano Ronaldohoz hasonló haj,

3mm trimmelt szakáll.

Igényes öltözködés,


Resz munkaidőben dolgozok fogászati asszisztensként. 200k Ft, de azt tegyük hozza, hogy külföldön.


Én úgy vagyok vele, hogy az ismerkedésben az egyik legfontosabb dolog az őszinteség. De sajnos ez az egyedüli dolog amiben sajnos hazudni kell. Próbáltam őszinte lenni, akkor abból nem lett semmi, mert a legnagyobb ribik szerint is én túlságosan normális vagyok. S nem akarja elrontani az esélyét azzal, hogy csak szexet akarjon tőlem. Kossz a semmit. Pár hétig tudod húzni a dolgot aztán úgyis le fog lépni magától. Ha az elején kozlod vele, akkor baromi gyorsan.

Nem lehetsz őszinte, nekem ez a tapasztalatom.

2019. márc. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szerintem egyiket sem könnyű találni. De ha már választani kell, akkor normális párkapcsolatot akivel összeilletek, na azt nehezebb.

25F mérnök átlagos kinézettel

2019. márc. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!