Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Elofurdult veletek, akik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elofurdult veletek, akik (ferfiak) 30+ evesen se kellettetek senkinek es szuzek voltatok, hogy vegul aztan megtalaltatok a parotokat?

Figyelt kérdés
Marmint nem kompromisszum alapjan gondolom (50 eves sokgyerekes banyarem stb), hanem tenyleg? :)

2019. márc. 6. 15:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Sose hallottam ilyenről és biztos vagyok benne, hogy ilyen nem volt még.
2019. márc. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
0%
Ez nagyon gáz.Hogy lehet valaki 30 évesen szűz???Eddig mi a francot csináltál?
2019. márc. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Diavolino44 ***** válasza:

30+ évesen szűznek lenni, azt jelenti, h komoly bajok vannak nálad.

Vannak csodák, de azért is tenni kell. ;)

2019. márc. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
#2 Nem kellettem senkinek.... Ennyi a sztori, de vagyunk egy paran amugy...
2019. márc. 6. 15:57
 5/15 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, szerintem ezzel egyedül vagy.
2019. márc. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Van egy csomó 25-on túli szűz srác, csak nem reklámozzák magukat.
2019. márc. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Nincs kedved elmesélni, hogy mi volt a gond?

Mert ha veled van a baj (nem akarlak megbántani, de nyilván veled van. Pl.: nehezen nyitsz nők felé, mindig "rossz" lánynál kerestél örömöket stb.), akkor ezeken változtatni kell! És ezt csak Te tudod megtenni. Ha gondolod, írj privátot, hátha tudok segíteni.

2019. márc. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Nem nyitok nehezen a nok fele, lany barataim is vannak. Sajnos elegge tulsulyos vagyok. Az anyagi helyzetem nem tul jo. Jokepu sem vagyok.


Amugy nem vagyok hulye gyerek, beszelek idegen nyelveket, kulfoldon is eltem evekig, vallakozast is uzemeltettem kulfoldon (EU-n kivul), ami egy ideig jol ment, de aztan egy eleg bator uzleti huzas miatt annyi lett neki (nem jott be). Gyakorlatilag (majdnem) barmirol el tudok beszelgetni. Es vannak olyan nok az eletemben, akik szivesen kernek tanacsot tolem, amiben tudok segitek nekik. Csak hat nem toljak le a bugyijukat.... Magyarul nem tekintenek szexualis partnernek.

2019. márc. 6. 16:52
 9/15 anonim ***** válasza:
Igen, te tipikusan az a fiú vagy, aki bármelyik lánynak nagyon jó BARÁTJA vagy, és szívesen beszélgetnek veled, de kizárólag barátként. A barátzóna a te veszted, ebből kell kitörnöd valahogy. Azt tudom javasolni, hogy engedj az igényeidből, ne a bombázó csajok után fuss, hanem inkább legyen picit csúnya, de szeressen téged. Én is ezt a hibát követtem el majdnem, hogy túl jó csajok után futottam, szerencsére időben reagáltam, így 22 évesen már szerencsésebb vagyok, de tartós párkapcsolatot még nem tudtam összehozni...
2019. márc. 6. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

De hogy lehet ebbol kijonni?


Sajnos a szexualisan vonzo nok kezdenek kikopni mellolem, mert csaladot alapitanak...


A csunyacskara meg szerintem nem all fel, aminek fel kell allnia. Ugye ha rossz az allitmany, rossz az alany :(

2019. márc. 6. 17:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!