Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Akik kapcsolatban vannak:...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik kapcsolatban vannak: éreztetek már úgy, hogy milyen szerencsések vagytok, hogy megtaláltátok a párotokat?

Figyelt kérdés
Nehéz szavakba önteni azt, amire gondolok, de én néha elgondolkozom azon, hogy sokan évekig keresik a párjukat, nekem meg kb az orrom elé nyomta a lehetőséget az élet, csak élnem kellett vele. És hihetetlen, hogy Ő az enyém, hogy ő is úgy érez, ahogy én, hogy együtt vagyunk. Sokáig azt hittem, hogy biztos nem akarna tőlem semmit, de szerencsére máshogy alakult.
2018. aug. 3. 20:07
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Érdekes látvány lesz két öregasszony, amint fogják majd egymás kezét.
2018. aug. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
68%
Baromi szerencsés vagy. Őszintén, sok boldogságot!
2018. aug. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
67%
Én igen,gyakran érzek ìgy:-)
2018. aug. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
75%

Elsősorban gratulálok,kérdező,maradj mindig ilyen boldog!

Egyébként igen,én is gyakran érzek így.Pont erre szoktam gondolni,hogy egyesek életük végéig kutatják a szerelmet,én pedig már akkor megtaláltam,mikor még tisztában sem a saját szexualitásommal.Boldoggá tesz,hogy az évek óta az első nagy szerelmemet élem át-remélem,soha nem veszítem el.

2018. aug. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
73%

Előző vagyok,javítás: tisztában sem VOLTAM; hogy évek óta (az nélkül).

Bocsi,fáradt vagyok.

2018. aug. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
82%

Rám 3 hete talált a boldogság, ugyanis nemrég jöttem össze egy lánnyal, nekem ő az ELSŐ az életemben és remélem, mindvégig együtt leszünk.

Ugyan, nagyon friss a kapcsi, de bízom benne, hogy örökké együtt leszünk, bármi is történjen!

Nagyon nehéz szavakkal kimondani, mennyire boldog vagyok.

A bizalom, megértés, hűség, törődés, egy kis odafigyelés és sok minden tényező fontos és elengedhetetlen egy boldog, kiegyensúlyozott párkapcsolathoz.

Sok boldogságot, kérdező! ^_^


17/L/L

2018. aug. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
80%
Körülbelül minden egyes nap ezt érzem. Ami persze jo. En is 3 hete jottem ossze egy csodalatos lannyal és szinten ugy erzek mint az elottem válaszoló, az egesz életemet leelnem vele. Csodalatos lany. :)
2018. aug. 4. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

20 vagyok és még sosem volt senkim. Szerencsétlennek és rondának érzem magam, de mindig örülök ha egy kapcsolat mélyebb, és nem csak arról szól, hogy a facebookra kiírják 500x hogy örökké szívem imádlak szeretlek és sok ilyen gkfgsédgk ,aztán két hé után szétmennek.

Jó látni hogy vannak még akik TÉNYLEG megbecsülik a párjukat, nem csak úgy... vannak.

2018. aug. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek! Kívánom, hogy Ti is legyetek sokáig boldogok, illetve aki még nem találta meg a szerelmet, minél hamarabb meglelje.


8-as, köszönöm, ez nagyon kedves Tőled! Bár ez nem sokat segít jelenleg, de a saját tapasztalatom alapján, amikor már nem keresed a kapcsolatot, nem is foglalkozol vele, akkor toppan be valaki az életedbe. Kívánom, hogy Hozzád is kopogjon be hamarosan. :)

2018. aug. 5. 00:53
 10/10 A kérdező kommentje:
Egyébként meglepett néhány válasz, mert én is kb három hete vagyok együtt a barátnőmmel. Jót mosolyognék, ha az egyik "háromhetes" hsz pont Tőle származna. :)
2018. aug. 5. 23:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!