Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Észrevettétek már, hogy ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Észrevettétek már, hogy ha pusztán a szexuális aktusok számát és minőségét nézzük, akkor a prostitúció a legjobb ár/érték arányú dolog, csak egy összegben tűnik soknak?

Figyelt kérdés

Egy lány átlagban olyan 10-20 körül van egy órára. BIZTOSAN megkapod amiért fizetsz, ha normális vagy vele, általában ő is az veled.


Most erre mondhatja mindenki, hogy rengeteg minden függ a külsőtől és a vagyoni helyzettől, de ebbe most nem mennék bele, hiszen kijelenthetjük, minél rosszabb bármelyik vagy mindkét esetben az adott férfi helyzete, annál nehezebb a dolga a csajozásban is. (A szociopata megnyerő modorú nincstelen csövesek kivételt képeznek, nem általánosságot és előbb-utóbb le is buknak).


Úgyhogy maradjunk a realitások talaján. Meglátsz egy szép lányt valahol, az első kör azzal indul, hogy legalább egy kávéra vagy valamire beülsz vele. Mivel én amúgy nem innék túlárazott kávét (ezért mondom, hogy összetett kérdés és sok mindentől függ, de a szegény emberek általában nem ülnek be kávézókba, hanem otthon főzik kotyogóssal), ezért duplán számolom, már 2000-nél járok. És ez még csak az első találkozás.


Ezen kívül elkerülhetetlen, hogy valakinek az egész élete a csajozás vagy egy konkrét komoly barátnő köré épüljön.


Ha nem akar az ember családot alapítani és jól kijön a szüleivel (és van is elég hely a lakásban), akkor a mai gazdasági helyzetben őrültség lenne egy havi fizetést kidobni az ablakon albérletért, a hitel meg hosszú évekre szóló elköteleződés és kockázat és mindenképp ráfizetés. Tehát a férfiak nagy része azért költözik egyáltalán otthonról el, hogy a lányoknak imponáljon vele, hiszen a nőknek eltorzult nézetük van arról, hogy egy férfi ha a szüleivel él, akkor életképtelen meg függ anyucitól csak mert hallottak már olyanról, aki látott ilyen férfit.


Ezen kívül a ruházatra, hajviseletre, mindenre oda kell figyelni. Ha nem célod a csajozás, akkor elég, ha tiszta ruha van rajtad és ápolt vagy, nem kell márkás, divatos, összeillő darabokat összeválogatnod a tükör előtt, letolhatod a hajadat otthon géppel ingyen fodrász helyett és drága parfümre sincs szükséged, elég a rendszeres tisztálkodás és a golyósdezodor, nem kell férfias illatfelhőt húznod magad után.


Vagyis lényegében a csajozás mint elfoglaltság vagy hobbi bőven van olyan költséges elfoglaltság, mint nagyon sok hobbi és itt is hasonló a helyzet, mint a vadászatnál vagy a horgászatnál. Olcsóbb megvenni a vadhúst és a halat a piacon és az biztos, az előbbi kettő csak azoknak való, akik magát az oda vezető utat is élvezik, hogy lelőnek egy őzet vagy kifognak egy halat több óra vízparton ücsörgés után.



2019. márc. 7. 15:16
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Ez mekkora ostobaság.
2019. márc. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Olyan nő nem is kéne, aki az összeillő vagy nem összeillő ruháimat nézi, és a parfümömre bukik :D
2019. márc. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
55%
Amúgy igazad van. Mert a legnagyobb *urva a feleség, mert az elkéri az egész fizetésedet és mellette még minden nyűgjét el is kell viselned azért a heti 3-4 dugásért. Tehát ha heti 3-szor elmegyek prostihoz, az legyen 45 ezer. Ha havi 12 alkalommal megyek, az akkor is csak 180 ezer forint. Szóval bőven megéri mert így marad kb 320ezrem. Ja és mehetek akár mindig máshoz 😊
2019. márc. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
46%

Én mondjuk nagyon nem az imponálásért költöztem el (azóta se volt senkim), hanem mert önállóan jobb élni, kezdetben nehézségekkel, kis diadalérzetekkel (első főzések, első sütemény) és ez a szabadságérzet... Nem cserélném el semmire. Akkor teszek bármit amikor akarok. Ez a legjobb benne, fürödhetek hajnali háromkor szabadság alatt, de ha korán kell kelni lazán lefekhetek korán, senkit nem kell hallgatnom ahogy dumál vagy mászkál vagy bármi.


A magam ura vagyok és ez így jó. Egyedül törném ezt meg, ha találkoznék olyan nővel aki kb. olyan mint én, csak nőben. De ilyen nem lesz :) Kizárt. Olyan aki érméket gyűjt, kedvenc játéka az Undertale, nyak-fétise van (ó, de szép is volna), nem bánt és gúnyol és lehetek előtte önmagam...


De ideje ébredni. A valóság nem ez.

2019. márc. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
9%

Ez egy baromság. Alkalmi partnert/ tartósabb dugsipartnert könnyen lehet találni.

Elég az utcán vagy a tömegközlekedésen próbálkozni. Esteleg fb-on random ráírogatni lányokra. Tudni kell kinél lehet probálkozni, ki a bevállalósabb. Ha értesz a dologhoz azt fogod neki mondani amit hallani akar. :)

És még ajándékokat sem kell neki vinni.


Meg mit csinálsz ha csak egy reggeli laza 10 perces menetet szeretnél hirtelen? Na erre van a barátnő vagy a sexpartner.

2019. márc. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
53%

#5


"Na erre van a barátnő vagy a sexpartner."


Báháháháhá háháháh háháhá háhá hiohiohihi hehehehehe :D


Ez a napi poén. Sexpartnerrel nem élsz egy háztartásban, lehet nála aznap a másik partnere a soros, feleséged meg "Tihamér, látom van energiád, irány a boltba tejfölért!!!!"

2019. márc. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

"Ha nem célod a csajozás, akkor elég, ha tiszta ruha van rajtad és ápolt vagy, nem kell márkás, divatos, összeillő darabokat összeválogatnod a tükör előtt, letolhatod a hajadat otthon géppel ingyen fodrász helyett és drága parfümre sincs szükséged, elég a rendszeres tisztálkodás és a golyósdezodor, nem kell férfias illatfelhőt húznod magad után."

Elég rossz tapasztapataid lehetnek, ezt egy normális nő alapból nem kéri. Én se várom el a páromtól, csak hogy minimálisan adjon magára, én meg megcsinálom a szemöldökét, lekezelem a pattanásait, stb.

De különben meg egy barátnő meg se közelíti egy prosti árát. Rám havi 10-et se költ a párom, mégis vele vagyok és rendszeresen lefekszek vele (amikor csak kéri, sőt van amikor én nyaggatom érte).

2019. márc. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
0%

#7


De ilyen milliárdból egy van... (Kivéve ha nagyon ronda a nő vagy nagyon szép a férfi, de azonos/közepes külsővel aligha)

2019. márc. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
42%

60 évesen nem mondom magam tévedhetetlennek, mert biztosan van aki többet csajozott már fiatalabban mint én, de én még nem kényszerültem arra a szánalmas lépésre hogy egy prostinak fizessek, a rövidke légyottért. Ha fizetnem kellene, azt a férfiasságom végének tekinteném. Persze, ha nem lesz már más kiút, lehet hogy megteszem, de nem fogom itt reklámozni a dolgot. Az ilyen kérdéseket azt hiszem, hogy QÁ-k teszik fel, és dicsőítik a "szolgáltatást". Valószínűleg a válaszolók fele szintén "szakmabeli". Valahogy nincs gusztusom olyan áruhoz, amit már mindenki összefogdosott, megpiszkált, belekóstolgatot, összepamacsolta. Az más ha csinálunk egy grupit, mert ott tudom kik a résztvevők. De hogy bárki után én legyek a következő, ez nem vonzó. Főleg hogy a bárki, akár 10 másik is lehetett!

Tripperes, dömperes, esperes, stb--

2019. márc. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
De szomorú ez.
2019. márc. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!