Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Észrevettétek már, hogy ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Észrevettétek már, hogy ha pusztán a szexuális aktusok számát és minőségét nézzük, akkor a prostitúció a legjobb ár/érték arányú dolog, csak egy összegben tűnik soknak?

Figyelt kérdés

Egy lány átlagban olyan 10-20 körül van egy órára. BIZTOSAN megkapod amiért fizetsz, ha normális vagy vele, általában ő is az veled.


Most erre mondhatja mindenki, hogy rengeteg minden függ a külsőtől és a vagyoni helyzettől, de ebbe most nem mennék bele, hiszen kijelenthetjük, minél rosszabb bármelyik vagy mindkét esetben az adott férfi helyzete, annál nehezebb a dolga a csajozásban is. (A szociopata megnyerő modorú nincstelen csövesek kivételt képeznek, nem általánosságot és előbb-utóbb le is buknak).


Úgyhogy maradjunk a realitások talaján. Meglátsz egy szép lányt valahol, az első kör azzal indul, hogy legalább egy kávéra vagy valamire beülsz vele. Mivel én amúgy nem innék túlárazott kávét (ezért mondom, hogy összetett kérdés és sok mindentől függ, de a szegény emberek általában nem ülnek be kávézókba, hanem otthon főzik kotyogóssal), ezért duplán számolom, már 2000-nél járok. És ez még csak az első találkozás.


Ezen kívül elkerülhetetlen, hogy valakinek az egész élete a csajozás vagy egy konkrét komoly barátnő köré épüljön.


Ha nem akar az ember családot alapítani és jól kijön a szüleivel (és van is elég hely a lakásban), akkor a mai gazdasági helyzetben őrültség lenne egy havi fizetést kidobni az ablakon albérletért, a hitel meg hosszú évekre szóló elköteleződés és kockázat és mindenképp ráfizetés. Tehát a férfiak nagy része azért költözik egyáltalán otthonról el, hogy a lányoknak imponáljon vele, hiszen a nőknek eltorzult nézetük van arról, hogy egy férfi ha a szüleivel él, akkor életképtelen meg függ anyucitól csak mert hallottak már olyanról, aki látott ilyen férfit.


Ezen kívül a ruházatra, hajviseletre, mindenre oda kell figyelni. Ha nem célod a csajozás, akkor elég, ha tiszta ruha van rajtad és ápolt vagy, nem kell márkás, divatos, összeillő darabokat összeválogatnod a tükör előtt, letolhatod a hajadat otthon géppel ingyen fodrász helyett és drága parfümre sincs szükséged, elég a rendszeres tisztálkodás és a golyósdezodor, nem kell férfias illatfelhőt húznod magad után.


Vagyis lényegében a csajozás mint elfoglaltság vagy hobbi bőven van olyan költséges elfoglaltság, mint nagyon sok hobbi és itt is hasonló a helyzet, mint a vadászatnál vagy a horgászatnál. Olcsóbb megvenni a vadhúst és a halat a piacon és az biztos, az előbbi kettő csak azoknak való, akik magát az oda vezető utat is élvezik, hogy lelőnek egy őzet vagy kifognak egy halat több óra vízparton ücsörgés után.



2019. márc. 7. 15:16
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

#19

Sajnálom hogy ekkorát csalodtal az ellenkező nemben.

De nem mindenki egyforma. Úgy ahogy vannak bunkó pasik akik csak a szexre mennek és a sárba tiporják a nőket,úgy vannak normálisak is akik képesek megbecsülni és elfogadni az adott nőt.

Nincs két egyforma ember. Hasonlóságok mutatkozhatnak meg,de az rég rossz ha minden nő ezt tette veled.

Kettőn áll a vásár én azt mondom. Amilyen a mosdó olyan a törölköző. Nagyban függ a nő viselkedése attól is hogy hogy állsz hozzá.

2019. márc. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

#21


Ezt elismerem, tényleg sok múlhat azon is.


Kivéve ha ez azt jelentené, hogy kötelező mindenben alárendelődni, illetve ő kell hogy legyen a világ közepe, mivel erre a kettőre képtelen vagyok. Max erőltethetném. De jobb a közepes eloszlás.

2019. márc. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

#22

Dehogy kell. Én pl.nem várom el nőként hogy én legyek a világ közepe. Ha akarok valamit megszerzem magamnak. Nem kell körül ugrálni. Sőt,kifejezetten kellemetlenül érzem magam amikor olyat csinálnak meg helyettem amit én is megtudnék és lenne rá időm és kapacitásom is.

Kezeljenek egyenlő félként és én is úgy tekintek az illetőre. Szerintem a 50-50 arány a legjobb. Persze van amikor egyik fél mondjuk csak 30%ot tud adni a kapcsolatba(fáradt,problemai vannak...stb) olyankor a másiknak kell azt a 70%ot bele tenni. De nem szabad mindig elvárni/hagyni hogy a másik többet adjon. Kölcsönös,mikor ki tesz bele többet,amit enged ideje energiája,de ne érezze senki azt a kapcsolatban hogy ő mindig többet ad és kevesebbet kap.

Mert az nem jogos.

Szerintem van még ezzel így jó pár nő rajtam kívül,próbálj ilyenekkel foglalkozni,mert az a réteg amit te leírtál,nem érdemli meg. 💁‍♀️

2019. márc. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:

5-ös: A lottón is lehet ötösöd, ugyanennyi esélye van ennek is, hogy alkalmi dugópartnert találsz, aki szintén nem akar többet tőled.


9-es: 60 évesen kicsit más generáció vagy. A te idődben még nem volt 50-100-200 partnere egy átlag nőnek élete során. Vagy akinek nem, annak meg legalább egy olyan exe, akihez bármikor visszamenne, csak egy szavába kerülne a srácnak. Erre próbálj meg stabil kapcsolatot építeni.


12-es: Nagyon sok férfi teszi ezt kényszerből, de sajnos van olyan, amit nem pótol a maszturbáció, ez pedig az érintés, ölelés és maga a közösülés folyamata egy másik emberrel, ami bizonyítottan számtalan jótékony hatással van az ember szervezetére és ha túl sokáig nincs benne része, akkor súlyosan torzul mentálisan.


13-as: Ha valakivel összebújok és szexelek, az jó érzés. Ez az egyetlen olyan dolog, amit csak egy nőtől kaphat meg az ember. Az összes többi, amit még barátnővel vagy feleséggel szokott csinálni az ember, pótolható. Ugyanolyan jól tudod érezni magad a barátaiddal, családoddal, csoporttársaiddal, kollégáiddal, főleg amikor valóban olyan emberrel vagy, akivel az adott időben közös az érdeklődési kör. Nem egy embertől függesz és egy emberen csüngesz.


14-es: Az, de legalább nem tartozok senkinek és nincsenek letiltásaim, mint nagyon sok embernek. És bármikor ellent merek mondani a főnökömnek, mert nem egyik napról a másikra élek. Ez felbecsülhetetlen érzés. Önmagában nézve semmi extrát nem tudok felmutatni igazán, viszont ha hozzáveszem, hogy senki nem támogatott soha semmivel (maximum lehúzott vagy le akart húzni de nem engedtem) és nem is örököltem semmit, akkor azért szégyenkezésre sincs okom, mert aki olyan mélyről indult, mint én, az még akkor sincs sokkal előrébb, ha külföldön robotol évek óta. De sajnos nem találtam még olyan nőt, aki hasonlóan gondolkodna.


15-ös: Mert az ember nem szűzen állapodik meg, szeretne tapasztalatokat gyűjteni és ha fontos számára a szex is, akkor nem fog hónapokon át ismerkedni a másikkal amíg sor kerül az első együttlétre. De az esetek többségében akivel együtt volt nem biztos, hogy hosszútávon is alkalmas partner (vagy ő alkalmas a másiknak), ezért különválnak útjaik és mind a ketten keresnek mást. Úgyhogy minek hívjam?

2019. márc. 7. 22:28
 25/26 anonim ***** válasza:
92%

Amit írsz, van benne igazság, hogy pénz/alkalom valóban jobban kijön. Mert ha CSAK reszelni akarsz, akkor egyrészt megspórolod az időt, amíg a kiszemeltet meghódítod, másrészt azt a 10-20 ezer forintot ugyanúgy elköltöd.


De.


Engem nem visz rá a lélek a k-betűs lányokra, mert hiányzik az, hogy ő akarjon engem. Neki én egy x+1-edik klient vagyok, egy vonalkód, egy újabb 20 ezer forint.


100 k*rv*val eltöltött szex nem ér fel egy olyan alkalommal, amikor egy csaj odavan érted, miattad nedvesedik be stb. Meg persze az érzés, hogy te hódítottad meg. Ha pénzzel megveszed, akkor az olyan, mintha nem is számítana, mert fizetni majdnem mindenki tud, de hódítani, ,,megfektetni" nem.

Persze, eljöhet olyan idő, hogy rászorulok. De azért remélem, hogy nem lesz ilyen.

2019. márc. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Úgy látom, itt az egy főre eső hülyék száma kettő.
2019. jún. 28. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!