Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lanyok titeked szexualisan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok titeked szexualisan beindít ha egy sracnak van baratnöje es flörtöl veletek?

Figyelt kérdés

Az egyik ismerösömtöl hallottam, hogy vannak lanyok akiknek kimondottan ez bejön.

Hany évesek vagytok,legyszi azt is írjatok hozzá.


2019. márc. 7. 18:39
 1/7 anonim ***** válasza:
77%

Engem kifejezetten visszataszít.. és nem is mennék bele olyan flörtbe ami tudom hogy másnak rosszul esne mert épp azzal a személlyel van kapcsolatban. Számomra nem fér bele ez egy kapcsolatba így kissé le is nézem azokat akik így cselekednek.

18l

2019. márc. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ertem, köszi a válaszod. :)
2019. márc. 7. 19:02
 3/7 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem is undorito. Nekem nem kene ilyen pasi, kalandnak se, parkapcsolatnak meg plane. 25L
2019. márc. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
74%

Biztosan vannak ilyen lányok, de hogy a nagy többséget még mindig taszítja, amikor egy foglalt pasi hajt rájuk, az is biztos!

27N

2019. márc. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
68%

Flötről van szó!!!

Igen.

Én is flörtölök pasikkal, a férjem is flörtöl nőkkel!

Ebben nem látok kivetni valót.

És persze izgalmasabb ha tudom h foglalt a pasi. Ettöl még nem csalnám meg a férjem. Csak "szórakoztatom" magam. Jól esik az egómnak is h bejövök egy olyan férfinek aki párkapcsolatban van ( nem csak kielégületlen )

2019. márc. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Simán beindít egy flört. Nem sexelnék foglalt pasival, mondjuk szájeapuszi már volt, de hát az semmi.... Az én pasimat is puszilták már szájon túlzott flörtben de nem zavar, szerintem ez ilyen szinten ártalmatlan de mégis izgató. Szinesebbek a napok tőle
2019. márc. 10. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Simán a flörtölés beindít, de ha ott a másik párja is, akkor taszító.

Egyébként meg nincs az ember homlokára írva, van-e valakije, így általában tetszik.


N31

2019. máj. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!