Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek egy csúnya,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy csúnya, alacsony fiúnak tényleg csak csúnya, túlsúlyos barátnője lehet? Mit csináljak, ha nem vonzódom szexuálisan a túlsúlyos lányokhoz?

Figyelt kérdés

2012. jún. 6. 02:22
 1/8 anonim ***** válasza:

Válassz egy csúnya, gebe lányt...

A "vicc" után most egy közhely: nem mindenkinek ugyan az a csúnya. Lehet, hogy egy lánynak egyszer te leszel a szép.

2012. jún. 6. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ne reménykedj, a kövér lányoknak még nagyobbak az elvárásaik, mint másoknak.
2012. jún. 6. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Egy csúnya, alacsony fiúnak még csúnya barátnője se lehet, a csúnya lányok sem adják átlagosnál alább a külső elvárásaikat.
2012. jún. 6. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én szeretem a duci, medve alkatú pasikat.
2012. jún. 6. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
31%
Legyél homokos.
2012. jún. 6. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Vonulj kolostorba. Vagy menj ki az emberek közé, és kezdj el élni.
2012. jún. 6. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Figyelj, hozd ki magadból a legtöbbet, és próbálkozz, sok lesz a kudarc, de ne kedvetlenedj el... Egyszer összejön. Vagy nem. Legalább megpróbálod. Úgyse lennél boldog olyan lánnyal aki nem tetszik neked. És hidd el, néha azok a srácok is, akik a legtöbb lánynak nem tetszenek, vonzóak lesznek az egyik szemében. Én sem voltam soha a lányok kedvence, és most mégis egy nagyon szép lány teljesen odáig van értem, kívül belül. Csak ne add fel és tartsd meg a pozitív gondolkodást, meg persze tedd meg, ami tőled telik.
2012. jún. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

ma 09:41


Te nagy okos, az, hogy kihez vonzódunk mióta választás kérdése?! -.-"


ma 13:29


Köszönöm, jó tudni, hogy van még remény, más már nem maradt, egyébként voltam kövér lánnyal, hiába volt kedves, nekem nem ment, hiszen nem vonzódtam hozzá testileg. :(

2012. jún. 6. 18:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!