Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az elélvezés = orgazmus?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az elélvezés = orgazmus?

Figyelt kérdés

A párommal ezen vitatkoztunk, hogy ugyanazt jelenti e vagy sem.

Kiváncsi vagyok, ki hogyan értelmezi.



2019. márc. 9. 12:04
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ugyanaz.
2019. márc. 9. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
58%
Igen, egyértelműen ugyan az. Egy esetben lehet kivétel, ha egy pasi képes a multi-orgazmusra magömlés nélkül.
2019. márc. 9. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
85%
Valószínű hogy a párod az ejakulálásra gondolt ami konkrétan a kilövellést jelent,és ez nevezhető elélvezésnek,ami meg az orgazmus csúcspontja valójában.
2019. márc. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
78%
Így van. Mert lehet orgazmus ejakulacio nélkül 🙂 Ahogy az előző is írta! L
2019. márc. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
69%

Igen.ugyanaz

Az orgazmus a kéj érzet tetőfoka amikor ejakulál a férfi és "robban " a nő

Elélvezni nem tudsz orgazmus nélkül

Orgazmus meg nincs élvezet nélkül

N

2019. márc. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Tegyük hozzá, 3-as, hogy sok gyakorlással elérhető a száraz orgazmus is. Ezen az oldalon János Gilján a téma atyamestere, ő tudna mesélni erről.
2019. márc. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Misi, én gyakoroltam eleget, de nem értem el. Neked sikerült? Az közhely, hogy a csúcspont előtt meg lehet állni, és akkor nem lesz ejakuláció, de az nem is orgazmus, csak annak valami halvány utánérzése. Ha nekem avval kéne beárnem, elgedetlen lennék (alsó hangon mondva), és ha ez a száraz orgazmus, akkor nem kérek belőle.
2019. márc. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Eeez az én kérdésem! Határozott véleményem van erről a témáról már jó ideje. Nem voltam még eddig nő, csak férfi, így nem tudom mit éreznek a nők, meg a többi férfit sem tudom ugyan, hogy mit érez, de mégis úgy gondolom, hogy a férfiak valószínűleg sokkal kevésbé intenzívebb dolgot éreznek, mint a nők. Ez valójában azt jelenti, hogy a férfiaknál az "elélvezés" szó nem feltétlenül a legjobb kifejezés. Inkább kielégülnek, mint elélveznek (bár gyakran élvezetes dolog, akár maga az orgazmus is). Ettől függetlenül azért ezek nagyjából szinonimák. Csak talán az orgazmus kicsivel több dolgot fed le (az elélvezést és a kielégülést is, illetve az elélvezés tényleg kicsit értelmezhető a csúcs-csúcsának is, de inkább csak egy hosszan tartó női orgazmus esetén...).
2019. márc. 10. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem, nekem sem sikerült, kedves 7-es. Igaz, én nem is próbálkoztam vele. Számomra az a szex csúcspontja, ha a partneremmel egyszerre érjük el az érzékek robbanását. Ahhoz meg nem segítene hozzá az ilyen művi tudás.
2019. márc. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! :)
2019. márc. 10. 14:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!