Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szégyenlős lányok! HOgy volt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szégyenlős lányok! HOgy volt az első alkalom? Én már előre vélek.

Figyelt kérdés

Még nem volt kapcsolatom, illetve valószínűleg nem is lesz a közeljövőben. Viszont, nem tudom elképzelni, milyen lesz az első alkalom. Vagy bármelyik.

Az alakomat nem szeretem, viszont már elkezdtem dolgozni ezen az ügyön.

De vannak olyan dolgok, amiket csak plasztikai műtéttel lehetne orvosolni. Ez pedig sok pénz. Melleimmel is van gondom, illetve ott lent is.

Azt sem tudom elképzelni, hogy valaha rávegyem magam intim gyantázásra. Az pedig elkéne.:D

Persze, lehet csinálni sötétben, melltartóban, pólóban, de ezt az örökkévalóságig csak nem lehet csinálni.

Ti hogy küzdöttétek le a szégyenlősségeteket? Milyen volt az első alkalom?

Privátot nem kérek.



2019. márc. 10. 00:40
 1/8 A kérdező kommentje:
*félek
2019. márc. 10. 00:41
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
Ha salátapuncid van és telt vagy egyik se baj,megoszlanak az ízlések,én pl mind2t imádom! ne félj 😉 28f
2019. márc. 10. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Jaj drága. Annyira elszomorított, amiket írtál. Nekem is voltak gátlásaim, nagyon sok. Rengeteget piszkáltak a fiú osztálytársaim azzal, hogy mennyire kövér vagyok. Úgyhogy mindig azt éreztem, hogy sosem tetszhetek majd egynek sem. Ma már nem igazán van rajtam felesleg, vagyis van, de az még bőven az egészséges tartományban van, de nincs kifutó modell alkatom, a melleim igazán picik, még melltartót sem hordok, mert konkrétan nem lenne funkciója. Nem tagadom, a mai napig vannak önértékelési problémáim, de azóta annyi pozitív visszajelzést kaptam...

A punciddal meg aztán igazán nem kéne, hogy bajod legyen. Nekem is kilógnak valamelyest a kisajkaim, de ez természetes, a férfiak szeretik. Ha félsz intim gyantától, akkor borotváld le, vagy vágd le egy kicsit.

Bár tapasztalataim szerint ha egy férfinak tetszel, akkor nem nagyon érdekli, hogy akkor most épp két centivel rövidebb vagy hosszabb a szőr.


Annyi mindenen parázik az ember, és lehet, hogy ez most klisének fog hangzani, de ha valakivel eljutsz odáig, hogy levetkőztök, és kíván téged, akkor ott nem fognak számítani, hogy nem tökéletes a tested, főleg hogy lehet, hogy neki meg az lesz.


A múltkor együtt voltam egy férfival, és mikor mondtam neki, hogy én még szeretném leadni ezt a 4-5 kilót (maximum), ami rajtam van, akkor mondta, hogy dehogyis, és hogy iszonyatosan imádja a testemet, és hogy mennyire vonzó vagyok.


Az legtöbb ember általában sokkal kritikusabban figyeli magát, mint másokat. A lényeg, hogy ápolt legyél, mozogj rendszeresen, mert az szükséges az egészséges testműködéshez, és egy egészséges testkép kialakításában sem utolsó szempont.


Én nagyon szívesen beszélgetek veled még, ha úgy érzed, hogy szeretnéd ezt kiadni magadból.

2019. márc. 10. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Amikor eljött annak az ideje akkor ott baratom előtt nem voltam szégyenlős egyáltalán. Magam is meglepődtem rajta.
2019. márc. 10. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezért szoktak olyan pertnert javasolni aki tudja, hogy mi az a védekezés, gyengéd, megbizható, nem csak dugni akar,hanem figyelmes is és tud kommunikálni.
2019. márc. 10. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
87%

A plasztikai műtétet felejtsd el.

Nem mindenkinek van szavbány szerű barbie baba teste. Formáld magad edzéssel és egészséges étrenddel. Semmi más nem szükséges. Aki egészséges, az vonzó is.

Miért kéne intim gyantázás? Én eddig mindkét páromtól azt kértem, hogy legyen szőrös a szeméremdombja, mert sokkal nőiesebb, természetesebb, kényelmesebb, egészségesebb.

2019. márc. 10. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

#4-essel egyetértek teljes mértékben. Még annyival egészíteném ki, hogy a fiúk teste sem tökéletes ám! Ugyanígy meg vannak a gátlásaik, mint nekünk. Ha valakivel majd eljutsz oda, szépen lassan haladtok, akkor nem lesz gond.

Én még fiatal (és szégyellős!) voltam az első alkalommal mikor egy srác benyúlt a pólóm alá szép lassan felfelé.... de nem az jutott eszembe, hogy mit fog szólni ha kitapintja a bordáimat (genetikailag nagyon vékony vagyok sajnos, mindig csontkollekciónak csúfoltak akit oda kéne vetni a kutyák elé kajának), hanem az jutott eszembe, hogy fű de jó érzés akarom akarom, és én is meg akarom érinteni a másikat.

Azon az alkalmon nem is jutottunk tovább egy kis tipi-tapinál, de nem bántam meg.

Intenzíven sportolok, hogy hízni tudjak, hogy izmaim legyenek, egészséges étrend stb.

Ha gondolod írj nyugodtan privátot :) bármiről ha kérdésed van.

2019. márc. 10. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
En is ugyanigy voltam ezzel, mert semmi onbizalmam nem volt..aztan rajossz h a ferfiak igenis szeretik a cuki pici ciciket, a kis kapaszkodot a derekadon, a salis punciert meg egyenesen megorulnek, es tobbe nem lesz ilyen gondod...csak ehhez ferfi kell, nem kisfiu 😉
2019. márc. 10. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!