Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon béna vagyok ha nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon béna vagyok ha nem találok olyan lányt akivel találkozhatnék, és foglalkoznánk egymás testével?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok, de nem vagyok valami jó ebben. Eddig nem sok lánnyal voltam. Annyira vágynék arra hogy legyen egy lány akivel időnként találkoznánk, és kényeztetnénk egymás testét:) Persze barátnő lenne a legjobb, de most elég lenne ez is.

Hol ismerhetnék meg ilyen lányt?

Voltak már lazább kapcsolataim, emiatt gondolom annyira nem nézek ki rosszul, bár kitudja:D


2019. márc. 10. 13:05
 1/2 anonim ***** válasza:

“Voltak már lazább kapcsolataim“


Na pont ott keresgélj, ahol ezeket a lányokat is felszedted. Bár gyanítom inkább ők szedtek fel téged.

2019. márc. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem hiszem. Ha egy pisztolyt tartanál a férfiak fejéhez, hogy:


"2 hónapon belül találj egy számodra őszintén vonzó nőt, akivel kölcsönös beleegyezéssel szexeltek anyagiak nélkül, különben nem fogsz tudsz elbújni előlem, megtalállak és meghalsz."


...Akkor ezen a férfiak fele simán elbukna és meghalna, mert egyszerűen képtelen erre.

2019. márc. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!