Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, Lányok! Ti hány évesen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, Lányok! Ti hány évesen szexeltetek először?

Figyelt kérdés
Én 20, és nem barátnővel. Kicsit rossz érzés...
2019. márc. 10. 18:33
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Még soha, sajnos.
2019. márc. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
14 évesen. 18L
2019. márc. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

17. születésnapom előtt egy hónappal nem, mert nem volt óvszerünk, anélkül nem engedett semmit.

20.5 évesen sem, mert nem állt fel.

23 évesen, 20 nappal a 24. születésnapom előtt vesztettem el. Kemény évek voltak, a várakozás.


A 3 eset 3 különböző nő volt. Egyik egy évvel idősebb, másik egy évvel fiatalabb, harmadik velem egyidős. Az első kettővel lett volna esélyem újra, de féltem, ezért hagytam a francba. Utólag azt mondom, jó döntés volt, még ha éveken keresztül nem is gondoltam így. Sőt, ha tehetném, a szüzességem elvesztését is visszaszívnám, azt se kellett volna.


28F

2019. márc. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

2hettel a 19 szülinap előtt . Sajnos nem túl szép emlék. Először hátulról e tette, mikor el sírtam magam, csak akkor vette észre magát ( sok nője volt és egy ideje nem volt sex, és el feledkezett figyelni rám)

Aztán felült hogy lássa minden reakcióm de nekem addigra nem Igazán volt kedvem. Mindegy. Akkor majd a legközelebbi barátommal figyelek, hogy jó legyen. 20/l

2019. márc. 11. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
18 evesen, jartunk de kb 2 honapig voltunk egyutt. De nem bantam meg, nem volt rossz. Utana lett egy tobb eves kapcsolatom, ahol sokkal jobb volt a szex, de orulok h nem vele volt az elso.
2019. márc. 11. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!