Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tetszenek a telt, duvi,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszenek a telt, duvi, molett lányok. De nem tudom, hogy ez most csak fétis e. Szerintetek?

Figyelt kérdés

20 évesen tetszettek meg igazán a kerekded alkattal rendelkező lányok. Egy év múlva már főként feléjük közeledtem. (Hiszen nekik is ugyan olyan bájos küllemük és jellemük lehet mint másnak). De sokat lehet mostanában itt is a különböző fétisekről olvasni. Mint például a BBW, feedee és feeder kapcsolat.

Valahol talán az is izgat, ha egy lány hízik, de az is ha már amúgy is dundi.

Egy kicsit megzavarodtam és nem tudom, hogy mi is ami rossz és mi is ami nem.

Emiatt írtam.

Főként korombeli 20-25 éves lányokat fiúkat kérdeznék, hogy erről mi a véleményetek. Vagy ha valakinek van valamilyen hasonló fétissel kapcsolatos gondolata vagy tapasztalata azt is szívesen elolvasom. (Ha nem akarja nyíltan megírhatja priváltan is.)

Kérlek titeket, hogy ne gúnyolódó válaszokat írjatok!


A válaszokat előre is köszönöm szépen! :)



2019. márc. 10. 19:25
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ilyenről még nem hallottam. A feedee és a feedee kapcsolat az mit takar magában? 23/l
2019. márc. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem feltétlenül fétis. (bár ha az, mi vele a gond? még mindig jobb mintha hörcsögöket molesztálnál :p). Nekem is a duci npk tetszenek, és van még pár ismerősöm aki ugyanígy van vele. Nem átlagos hajlam (főleg a barbi babák korában), de teljesen rendben van. :)

27/F

2019. márc. 14. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Amint már előttem is írták a legfontosabb hogy morálisan nagyon ott legyél, főleg ha már találtál ehhez partnert és bele lendültél úgy mond a dologba.


Nem mondom azt hogy ez egy beteges fétis és felejtsd el, mert tudom hogy ez nem olyan egyszerű és nem lehet csak úgy mellőzni.

De a lényeg tényleg az hogy mindig mikor csinálsz valamit gondold végig higgadt fejjel, hogy kell-e ez neked, kell-e ez a partnerednek, milyen következmények lehetnek, kordában bírod e majd tartani stb.

És a legfontosabb amit tarts észben: az élet nem csak a fétisből áll. Talán ez a legnehezebb mivel ha feeder vagy vagy feedee, mindig ott lesz a hétköznapodban a fétis mivel egy alapvető emberi szükségletre a táplálkozásra épít.

Remélem tudtam segíteni.

2019. márc. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Az kérdésem kiírása óta sok hasznos vélasz érkezett.

Volt aki priváltan is írt nekem és a velük folytatott eszmecseré s mellettük a már említett fétisek után való olvasás elgondolkodtatott.

Ez ducibb lányok kedvelése és ez a fétis is ugyan olyan vágyak mintha valaki a sovény lányokat szereti vagy az izmosakat s a már meglévő tetszőleges testrészeit szeretné erősíteni az arra gerjedő férfi/fiú.

Azonban ezeknek a vágyaknak bármiféle tulzásbavitele ugyan olyan káros mint bármi ami függőséget okozhat (akár a kávé is, mert ugyen nem kell mindig a legrosszabra gondolni) (vagy a számítógépes játékok).


Így megpróbálom ezzel az érzéssel nem elragadtatva élni az életemet, hogy a majdani kapcsolatom ne ennek legyen alárendelve.


Köszönöm szépen a válaszokat!


Mindenkinek minden jót kívánok! :)

2019. márc. 14. 13:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!