Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Megszakitasos vedekezes,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megszakitasos vedekezes, befejezes oralissal?

Figyelt kérdés

Elsosorban azokat kerdeznem akik mar csinaltak ilyet. De persze azok is valaszolhatnak akik nem.

Mondjuk ha a parommal megszakitasos vedekezessel szexelunk, es ugy idoben huzza ki, hogy oralisan fejezzem be, tehat a szamba elvezzen, az meginkabb fokozna szamara is szamomra is az oromot.

Ti mar csinaltatok? Szereti parotok?

Koszonom elore is a valaszokat!


N.


2019. márc. 11. 16:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
a megszakitas nem vedekezes.
2019. márc. 11. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azt tudom. De en 1,5 evig nem lettem varandos tole.
2019. márc. 11. 16:59
 3/7 anonim ***** válasza:

Igen szereti a párom de nálunk elotte van orál inkabb

Szeret punciba élvezni

De sokszor volt hogy utána oráloztunk

20 l

2019. márc. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
79%

Ismered a mondást

Addig jar a korsó a kútra amíg el nem törik

2019. márc. 11. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
68%

Tény, h ez nem védekezés és igaz az is, h addig jár a....

De ha ti így nyomjátok, magánügyetek és a kérdésre válaszolva ezt a párodtól kéne megkérdezni. Nyílván a férfiak többsége szereti az orált és szájbaélvezni, de lehet a te párod kivétel. Számomra nem lenne öröm, mert én nem szeretem, de neki élvezetesebb lehet így, mint kézzel a “semmibe”.

2019. márc. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nézd, a nők többsége nem szereti az óvszert, éppen ezért, ha te mellette biztonságban érzed magad, akkor csináljátok így, pláne írod hogy 1,5 évig nem volt belőle baj, akkor ezután sem lehet, ha eléggé óvatosak vagytok.

Egyébként a tapasztaltabb, és már 10-20-as éveiket elkerülő férfiak ügyesebbek etéren, legalább szerintem.

A lényeg, hogy mindig legyetek józanok.

Az pedig, hogy mi fokozza a vágyait, kérdezd meg tőle !

Szerintem fontos, hogy két ember tudjon egymással beszélni erről.

Ráaldásul ebben csakis ő fog tudni neked megfelelő választ adni, nem pedig mi kívülállók ! ;)

2019. márc. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%

Én eddig így éltem az életemet, sose húztam gumit. És álltatlában a sosem védekezett az épp aktuális partnerem, Nekem személy szerint bejön! ;)

32F

2019. márc. 12. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!