Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, látvány szempontjából...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, látvány szempontjából mennyire izgató egy átlagon felüli pénisz?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert sajnos tapasztaltam, hogy nem mindenkinél jön be ha szexre kerül a sor. Kellemetlen és így én sem tudom maradéktalanul élvezni az együttlétet.

2019. márc. 11. 18:11
 1/10 anonim ***** válasza:
6%
Nekem az jön be, csakis. Ehhez vagyok hozzászokva, az átlagos nekem kicsi. Szeretem pl. állva hátulról, ott elég sokat felvesz a popsi, plusz a férfi teste, kint van belőle legalább 5cm. Kell a min 18cm nekem.
2019. márc. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Sajnos ugyanaz a tapasztalatom mint neked. Eddig egy csaj ssm vállalta...
2019. márc. 11. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
9%
Imádom a hosszú vastag eres péniszt ahogy keményen áll ahhhhhh ahogy hátrahúzom a bőrt és a duzzadó fényes makkról lefordul a fityma imádom :P
2019. márc. 11. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én is kíváncsi vagyok, hogy a nők mit válaszolnak erre a kérdésre.

Mert a nők egy része tényleg oda van a hatalmas péniszért. De ezek többsége szerintem nem próbálta. Mert azok, akik tényleg próbálták már mást mondanak…

2019. márc. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nos...Ha látványról beszélünk,mert ez szerepel a kérdésben, Nekem egy idegennek bármilyen a pénisze, az egyáltalán nem izgató, sőt taszító. Ha ismerem az illetőt, és tetszik,bejön nekem, akkor látványra, de csakis látványra izgató. Viszont nekem a szex nem jó naggyal,én csak az átlagost kedvelem. (sosem mértem,mértük, tehát nem kell privátban kérdezni, h hány centiset szeretek. Olyat, ami átlagosnak mondható)
2019. márc. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
# 4, a nők nagy része állítja, hogy neki nem fontos a méret emellett a nők nagy része bevette, hogy sok nő, ők sem képesek a hüvelyi vagy anális orgazmusra. Én a nagyot szeretem, főleg ha egyenes és képes vagyok elmenni viszonylag hamar, peteéréstől függően, punciba és popsiba is. Ennyit erről.
2019. márc. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Páromé 19 cm, és imádom nézni is, meg szexelni is vele.

Szerintem tök normális amúgy, hogy látványra az átlag nő jobban szereti a nagyobbat, mert az általában formásabb, szebb, vastagabb. Persze sok nő nem tudna mit kezdeni vele, meg a másik baj, hogy sok pasi sem tudja, hogy hogyan kell igazán felizgatni egy nőt, hogy a nagyobbal se legyen baj...

2019. márc. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
34%
Ha csak látványrol van szo akkor izgató.
2019. márc. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

- más pénisze nem érdekel.

- látványra nem izgulok (ezt felejtsétek el, hogy egy csajnak a látvány is elég. Ehhez kell egy minimális érzelmi vagy vagyi kötődés -.- )

- ha nem tudja használni tökmindegy mekkora

- nem mindenki szereti a nagyot. Én szeretem, de nekem se mindig kényelmes.

- a szex nem csak punci és pénisz. Használjátok a kezeteket, nyelveteket is.

2019. márc. 12. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
54%

Nem ismerek egy nőt se, akit egy pénisz látványa bármennyire is izgat vagy felizgat.

Legfeljebb taszitja.

Nem tudom honnan veszik a férfiak ezt a baromságot...

Ķérdező így csajozol, hogy küldesz egy képet a brokiról a nőnek?

Adok egy tippet : NE!


Fontosabb hogy tudd használni és vedd észre ha már elég mélyen vagy... de nem ettől a ki be tologatástól fogja a nő élvezni a dolgot...

2020. jún. 9. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!