Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Viszonzás nélküli nyalás lányok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Viszonzás nélküli nyalás lányok?

Figyelt kérdés
Én nem szeretem ha orálisan kényeztetnek, ezért nem is igénylem. Nyalni viszont imádok. Mi a véleményetek erről? Kort is írjatok

2019. márc. 11. 20:33
 1/8 anonim ***** válasza:
16%
En meg imádok szopni, ugyhogy nekem nem lenne eleg.
2019. márc. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nos, nekem nincsenek jó élményeim azzal kapcsolatban, amikor én csináltam a partnereimnek. Nem azért, örültem, hogy nekik jó, de nekem mindig erőteljes öklendezésem volt, mert mindig túl mélyen volt, szóval azt hiszem, hogy annyira nem lenne ez ellenemre (bár az is ott van, hogy szeretném elérni magamban, hogy tudjam élvezni, de nem ragaszkodom hozzá, hogyha amúgy a kapcsolatban minden rendben van).

20/L

2019. márc. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szeretek szopni,de nyilvan nem eroltetnem rad a cummantast.

Annyit nyalhatna engem a pasi,amennyit akar.

2019. márc. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hol lehet ilyen lányokat megismerni?
2019. márc. 11. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem azért több lány van aki nem ragaszkodik a szopáshoz, mint az aki igen. A szopást meg lehet úgy is csinálni, hogy csak a makkot érintse, és a rajta lévő bőrt, szóval akkor nem öklendezne a lány a mélységtől. Én meg pont attól szenvedek, hogy a párom nem igazán szereti. Nem erőltetem neki, nem is szoktam szóba hozni, de attól még hiányzik.. :S Pechem van, ennyi

36F

2019. márc. 12. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem nincs problémám az orállal, de persze nem erőltetném senkire sem. Persze sokkal jobb ha az ember ad is meg kap is, de a legjobb ha minkét fél élvezi, vagy így vagy úgy.
2019. márc. 12. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Jah és 27 N
2019. márc. 12. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 márk9410 válasza:
Miskolcon nincsenek véletlenül ilyen lányok én szívesen nyalnám viszonzás nélkül
2022. nov. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!