Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az baj ha kifejezetten szerete...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az baj ha kifejezetten szeretek nyalni es az se zavar ha nincs viszonzas?

Figyelt kérdés
Mostanaban teljesen ragerjedtem, hogy lanyokat elegithetek ki szajjal vagy akar csak irasban

2018. febr. 18. 05:23
1 2
 1/13 exelant ***** válasza:
75%
Az a kevesebb férfi sajnos, aki szeret nyalni, örülhetsz neki , hogy te ilyen férfi vagy. Igaz nem mindegy milyen a technikád, s célt érsz e vele a nőknél, de már legalább nem ódzkodsz tőle, mint sok más férfi, s ha meg is csinálod, nem finnyáskodva, s várva mikor lesz már vége, s esetleg célt sem érve abba is hagyod, azt mondva, hogy eleged van, te ezt nem csinálod tovább aktuálisan, a nő meg még csak fekszik, félbehagyott kielégítésével. Igaz a nőnek ehhez kellően tisztának kell lennie , tény és való. :)
2018. febr. 18. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Sose siettetem :) volt olyan"szexkapcsolatom" ahol csak nyaltam a lanyt es ennyi :)

20-30 perceket vagy amig elelvezett es utana ment haza :)

Nekem ezzel sose volt gondom :)

2018. febr. 18. 06:38
 3/13 anonim ***** válasza:

Jó ha szereted adni az orált.

De viszonzás nèlkűl tré

Kölcsönös orál szinte olyan alap mint az hogy mit hova rak be a pasi

24n

2018. febr. 18. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Neked nagyon jó szived van, ha nem várod el a viszonzást! Én elvernám de azzal sincs baj ha te nem. :)
2018. febr. 18. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
76%
Én is nagyon szeretek nyalni és nem várok viszonzást :)
2018. febr. 18. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Hát akármennyire is csábitoan hangzik én ezt nem birnám nagyon hosszurávon csinálni. Szeretném viszonozni, hogy érezd ugyanazt amit én:):)
2018. febr. 18. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
76%
miért lenne baj? sok pasi viszonzás nélkül elvárja az orált, néha nekünk is legyen szerencsénk :D
2018. febr. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
25%
Baj, nagyon nagy baj...
2018. febr. 19. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
70%
Ez itt a reklám helye?
2018. febr. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ugyanebben a helyzetben vagyok. Nem szeretem, ha a parom kinyal, de én imádom őt kielégíteni és őt zavarja, hogy nem viszonozhatja..
2018. febr. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!