Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Volt már olyan veletek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Volt már olyan veletek hogy neten ismertétek meg a szexpartnereteket?

Figyelt kérdés
Akár mondjuk innen gyakoriról, vagy pl anotalk vagy bármi netes oldal és összejött volna a netes beszélgetésből találkozó is, illetve szex is? Alkalmi partnert találtatok vagy rendszeres szexpartnert illete milyen sokszor történt már ilyen?

2019. márc. 11. 23:09
 1/10 anonim válasza:
83%
Sajnos nem találtam olyan partnert akivel tudtam volna haladni szex kapcsolatba vagy komolyabbra🙄 pedig jó lenne.19L
2019. márc. 12. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen volt ilyen. Párszor találkoztam a pasival, de többet soha nem megyek bele ilyenbe.
2019. márc. 12. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%
Én neten ismertem meg és több mint 2 éve tart a dolog.
2019. márc. 12. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Állandó szexpartnert találtam már ezen az oldalon. Igaz, nagyon nehezen. Kicsit több mint egy èvig jártunk össze.
2019. márc. 12. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
#1-es Ezt nehezen hiszem el
2019. márc. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen,egyszer házi írás közben regeztem egy chat oldalra kb poémból és unalomból.

Na ott elkezdtünk beszélgetni és ez minden nap így folytatódott kb fél évig és utána szexkapcsolat/barátság. Ez most már 1,5 éve tart.

2019. márc. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
*21 L
2019. márc. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Itt vagyok en 22F, lányok érdekelnének
2019. márc. 26. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem eddig 15 fiú alkalmi szexre csak innen volt.

19/L

2019. ápr. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem egyszer volt, még olyan régen, hogy ICQ chat rendszerben már nem is tudom, hogy hogy szedtem össze valakit, de olyan megalázó még sosem volt, ahogy dolga végeztével felállt és hazament, úgyhogy én is azt mondom, hogy soha többet... Akkora ürességet még sosem éreztem, sem előtte, sem azóta... És akkor még azt is tudom, hogy örüljek annak, hogy csak a lelkem sérült ott egy életre, és nem a testem, pedig akár az is történhetett volna, hiszen ki tudja, miféle alak az, akit egy lány a lába közé enged... Persze egyértelmű volt az én számomra is, meg az ő számára is, hogy csak szexre kellünk egymásnak, ám mégis lehet ehhez ezért némi keretet is teremteni, szeretet adni és kapni, nem csak szexet pl... Én akkor egy életre megtanultam, hogy soha többet így és másnak sem ajánlom, mert nagyon kockázatos...
2019. aug. 1. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!