Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem érdekel és izgat a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem érdekel és izgat a szex? Érdemes nőgyógyászhoz menni emiatt?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok volt már több partnerem de sose élveztem a szexet illetve sose kívántam.

Maszturbálni rendszeresen szoktam illetve a maszturbálást is jobban kívánom mint magát az aktust. Mi lehet velem a probléma?


2019. márc. 12. 08:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Hogy nem voltál még szerelmes.
2019. márc. 12. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mert gondolod, hogy a nőgyógyász megmondja mi a bajod??😂😂😂😂😂😂
2019. márc. 12. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Valószínűleg aszex vagy.

Sokan azt hiszik ez azt jelenti egyáltalán nem kívánja a szexet, pedig ez nem így van.

Van aki nagyon ritkán kívánja és partnerrel szexel is, valaki meg kívánja, de elég neki a maszti is másik emberrel nem tud, más meg csak az intimitást kívánja pl: ölelés, összebújás, max. csók, és valaki egyáltalán nem kíván semmit.

2019. márc. 12. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 szaki2 válasza:
91%
Szexual pszichológushoz menj ez az ő területük.
2019. márc. 12. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Lehet hogy tobb elojatek vagy kozos maszti kene neked utana megkivannad a szexet
2019. márc. 12. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
91%
Nőgyógyász ezen nem segít, mert nem ivarszervi betegségről van szó. Inkább szexuálpszichológust keress.
2019. márc. 12. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ne csinálj ebből ekkora ügyet engem sem érdekel nem akkora nagy dolog hogy vesztegessem az időmet rá.

Nekem sem tetszett sosem, azt hittem olyan jó mint ahogy beszél róla mindenki.

Csalódtam és ennyi!

Inkább több időt szentelhetek a hobbijaimnak.


F/42

2019. márc. 12. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!