Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Sex farok? Sex utan altalaban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rejtelmesferenc kérdése:

Sex farok? Sex utan altalaban allva marad a farkam elvezes utan kb meg 10 percig nem kicsit all hanem konkretan ugy mint a mint aki el sem ment miert lehet ez? 2-3 elvezes utan mikor mar tul vagyok par meneten ugy lekonyul nem szedtem eletembe soha

Figyelt kérdés
Valaki?:/ tanacs mondjuk ez nekem jo igy mert tudok dugni ugyan ugy tole :/ de nem lessz problema?
2019. márc. 12. 23:15
 1/7 anonim ***** válasza:
91%

Végre! Éjfél előtt megjelent az önjelölt Rocco!


Tesa, Te egy istencsászár vagy, akinek szexuális képességeit csak fogalmazásbeli-helyesírási tudása haladja meg.


A lessz-t már harmadikban sem így írják, de legyen ez a legnagyobb gond.


De lefordítom a Te nyelvedre: Dik, more, olyan sukár vagyol, mint jegenyefa alatt a frissen döglött varnyú!

2019. márc. 12. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
63%
Takarodj már
2019. márc. 12. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%
A legjobban az idegesít hogy 'S'-el írja a szexet...
2019. márc. 13. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
93%
“Sex” farok??? Tehát neked van pisilő farkad, maszti farkad, szex farkad? Ez igen, ritka főnyeremény vagy.
2019. márc. 13. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
94%
Ez egy rejtély Ferkó. Össze vissza írod egymás után a szavakat, aztán azt hiszed ebből kérdés lesz. Nem, nem az. Ez még mindig szavak értelmetlen halmaza.
2019. márc. 13. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
94%
Jó neked barát.
2019. márc. 13. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ez a vicc szint.


"- Anya, ha megnövök nekem is két fütyim lesz, mint apának?

- Miket beszélsz kisfiam, minden férfinek csak egy van.


-De Anya! Apának kettő van. A kicsit akkor veszi elő, amikor pisil, a nagyot meg amikor jön a bejárónő!"

2019. ápr. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!