Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért tetszik a fiatal pasik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tetszik a fiatal pasik nagy részének az idősebb korosztály?

Figyelt kérdés

Magamba még belelátok de mitől lett ilyen tömegjelenség? De azt is hallottam már hogy ez a motívum mindig is létezett :D


19/F



2019. márc. 13. 18:04
 1/9 anonim ***** válasza:
A fiatal nőknél esélyük sincs, így valahova fordulni kell...
2019. márc. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%

Elmondom.

Mert a fiatal lányok nem akarnak kikezdeni velk egykorú pasikkal, akiket még anyuci és apuci tart el, meg hát azok még élni szeretnének.

A lányok szeretik az anyagi biztonságot, és gondolják egy érettebb pasi már nem csak a dugásra hajt, hanem családot szeretne alapítani.

Így a fiatal pasiknak marad az idősebb korosztály, akiket valamilyen szinten vonzanak is a milfek, meg, hogy már tapasztaltabbak.

2019. márc. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

2#


Otthon vagyok az evolúciós pszichológiában de ha megnézed a mai fiatal csajokat akkor jó részüknek a családalapítás tudat alatti szinten sem létezik :D


Személy szerint nem azért vonzódom az érettebb nőkhöz mert csak az jutott...

2019. márc. 13. 18:22
 4/9 anonim ***** válasza:

Minden szép nővel szexelnék, aki 16-50 éves kor között van. Próbálok nem diszkriminálni senkit csak a kora miatt.


23/F

2019. márc. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Na meg félre is érthettem. Igaz hogy a hímek inkább a farkuk után mennek, egy fiatal pasi-érett nő kapcsolat sem párkapcsolat
2019. márc. 13. 18:44
 6/9 anonim ***** válasza:

Én erre a kérdésre hogy miért az idősebb nők vonzzák őket azt kaptam: “ a kíváncsiság miatt” , “ mert a fiatalabb lányoktól/ párjától nem kapja meg amire vágyik” , “ mindig is az idősebb nők vonzották”

De igazából mindig csak szex nem pedig párkapcsolatra keresik az idősebb nőket a fiatalabb pasik, vagy éppen bnő mellé ,ezt tapasztaltam.

2019. márc. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát engem 40es max kaland miatt érdekelne. Vicces ugyanakkor, hogy fordítva nem igaz, ez valami újabb kattanás itt a fórumon hogy most minden lány +20-30 évvel idősebbet akar, mert érzelmileg is azt hiszi, hogy hozzájuk vonzódik, és nem is saját magában érdemes kutakodnia, hanem igaza is van mert a 40 éves lehet csak igazán érett férfi. Nyilván, csak ez játszik szerepet, amiért egy egyetemista korú lánynak egy bácsira van szüksége, az égvilágon semmi más.
2019. márc. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ja, odáig vannak, de csak szex miatt. Tartós kapcsolatra nem tudják elképzelni őket.
2019. márc. 13. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mert tudatalattiban anyát keresnek,aki tanítgatja meg védi őket
2019. márc. 14. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!