Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lanyok, milyen erzes, amikor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok, milyen erzes, amikor megdugnak titeket?

Figyelt kérdés
Ugyertem milyen, amikor kuki van a puncitokban, meg milyen pozokat kedveltek? Miert?

2019. márc. 13. 19:16
 1/9 anonim ***** válasza:
88%

Mivel 99%-ig biztos hogy férfi vagy, így nem tudom úgy elmagyarázni hogy azt át tudd élni, ha nő vagy, akkor meg próbáld ki :)


Nyilván jó érzés, erre csak ezt lehet mondani....

Én a kutyapózt szeretem mert mélyebbre megy és lehet közben hajat tépni, vadulni meg minden...

2019. márc. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
44%

Hány éves vagy te$$?

Amúgy ha elakarod titkolni a korod ne használd azokat a szavakt hogy: kiki, punci.

Használj ékezetet akkor már legalább picivel érettebbnek tűnsz.

2019. márc. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
92%

Hat ezt nem lehet leírni milyen erzes, nagyon nagyon jo.

A lovaglot szeretem a legjobban.

2019. márc. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg nem lehet ezt szavakkal körbe írni h milyen érzés.

De nagyon élvezetes.


A kedvenc pózom a doggy, a misszionárius, és a lovagló póz.


A doggy azért mert akkor hatol be a legmélyebben a pasi, és mert imádom h közben fenekel, és húzza a hajam.


A misszionáriust azért mert akkor full kontaktban vagyunk, és szeretem látni h mennyire élvezi a pasi.


A lovaglót meg mert szeretem megmutatni h mit tudok, és sztem az egy szexi póz. Jó látni ahogy a pasi csodálva, izgatottan néz.


23L

2019. márc. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
72%
Kibaaszott jó 😂😂😂
2019. márc. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Maga a mennyország...
2019. márc. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
A borokra is le tudják írni, hogy milyen belekóstolni, pedig azt legalább annyira lehetetlen megfogalmazni, mint ezt. Csupán kreativitás kérdése.
2019. márc. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Egy kemény, mégis selymes felületű henger alakú dolog (ugye a pénisz) alulról betöm. Feszít (jó értelemben...mármint ha élvezetes a szex) és kitölt.

Volt pasimmal nem nagyon éreztem semmit, mert vele nem volt jó a szex. Csak azt éreztem, ha bökdösi a méhszájamat és fájt, mert nem izgultam fel eléggé. Na az a feszítés nem jó. Megvannak az izmok a helyükön és erővel széthúzzák. Nem kellemes.

Viszont ha rendesen fel van izgulva a nő, az izmok alapból tágulnak, és mikor a farok behatol, akkor már nem fáj, hanem konkrétan "megnyílik" a farok előtt. Ez persze nem azt jelenti, hogy tág a punci, hanem hozzáidomul a péniszhez.


Én a misszionáriust kedvelem, ahogy már írták is azért, mert jó nézni közben a pasit, hogy mennyire kivan. Meg hátulról akármilyen pózban. Más szögben hatol be és az nekem jobb :)

2019. márc. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Mint amikor vágysz egy finom jégkrémre, és betolod a szádba, rásimulsz és elkezded nyalogatni, élvezni.

Kb ilyen.

Kellemes és izgató érzés, ha mozog benned egy pénisz.

2019. márc. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!