Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Fiatal passzív meleg fiúk,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal passzív meleg fiúk, inkább a lágy, érzelmes szexet szeretitek, vagy ha jó keményen megdugnak titeket?

Figyelt kérdés

Aki még szűz, az azt is megírhatja, hogy melyiket képzeli inkább vonzónak.

Majd írjatok kort is, köszi!



2019. jan. 4. 15:49
 1/10 anonim ***** válasza:
82%

Előbbi, bár volt az utóbbira is már példa


19

2019. jan. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%
ugy indul..szerelmeskedés,,lágyan,finoman.,aztan átmegy vad sexbe,,jo keményen..ugy jo..
2019. jan. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%
Mind2
2019. jan. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
91%
Mindkettő jó. :)
2019. jan. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
77%
Előbb az első, aztán egy idő múlva mehet a másik is, persze inkább az elsőt preferálom, de ez a hangulatomtól is függhetne. Alapvetően csak olyan fiúval szexelnék, akivel szerelmesek vagyunk egymásba. Ezt a kettőt váltogatnánk. Szűz vagyok.18f
2019. jan. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
77%
Bár nő vagyok, de azért leírom a véleményem. Szerintem ezt nem lehet úgy megállapítani, mint ahogy vannak nők, amik keményen szeretik, és vannak akik finomabban, erzekiebben, biztos vagyok benne, hogy a meleg férfiakkal is így van ez. Sőt, lehet mindkettőt is szeretni, csak hangulatfüggő.
2019. jan. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
93%
Osztom előttem szólott, attól függ ép milyen a hangulatom. Van amikor azt akarom hogy dugjanak bele az ágyban, van amikor meg lágyan az egészet végig csókolózva akarom.
2019. jan. 4. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Az előbbit és csak kapcsolatban, azzal akit szeretek. 20f (szűz)
2019. jan. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Én azt szeretem, ha az elején gyengéden csináljuk és én tudom kihozni a partnerből, hogy keményen csinálja velem.
2019. márc. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hàt passziv bi sràcnak gondolom magam, bàr szűz vagyok a témàban. Dildot probàltam eddig, és a képzeletemben egy elég hosszú, és kemény vad dugàs jàr. 20 centi alatt. A fölöttivel is csinàlnàm, de azt azért mindenképp finomabban kezdve
2020. okt. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!