Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vajon az emberek hány százalék...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon az emberek hány százaléka hal meg szüzen?

Figyelt kérdés
Több férfi, vagy nő van köztük?

2019. márc. 14. 12:39
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg pont a háborús országokban nem halnak meg sokan szűzen. Rengeteg a nemi erőszak. Ott már 10 év alatt rengeteg kislányt bántalmaznak, akár tizenéves fiúk is.
2019. márc. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
44%
Nem kell attól félnem hogy el kapok valalmit prostihoz megyek? Én igényes csajra vágyok és akit felszedtem volna kiderült hogy örömlány és csak azért regizett társkereső oldalra... Nekem oylan kapcsolat kéne hogy ne kelljen elköteleződni felőlem lehet akárkije...
2019. márc. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Nem tudom, csak egyszer voltam prostinál, de akkor is csak a kíváncsiság miatt. De szerintem max. akkor kapsz el valamit, ha ilyen utszélen álldogáló, igénytelenebb pillangóra veted ki a hálód.
2019. márc. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
44%

Szerintem is meg ők igényesek, vannak köztük tényleg tanult fôsulis lányok is meg minden. Inkább ezért örömlányoknak mondanám őket. De nekem jó lenne egy laza kapcsolat de arra nem vevő eddig senki se ami elég furi.

28/F

2019. márc. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Ja, furcsa ez a világ...
2019. márc. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Am szerintem csak itthon nem nyitottak az emberek.
2019. márc. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100
2019. márc. 14. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Szerintem is max. pár %

Ha jelentősen több lenne már kihaltunk volna 😎

A szex elég jó, szóval érdemes csinálni. Sosem értettem a meggyőződésből nem szexelőket.

2019. ápr. 21. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!