Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek az emberek hány...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az emberek hány százaléka dekoratív, vonzó?

Figyelt kérdés

Ma az egyik plázában ültem kb. 2 órát és az embereket néztem. Szerintem 20ból talán egy az aki valahogy kinéz, legyen az nő vagy férfi. Egy igazán jó alak nőt láttam, nadrágban volt, de látszott rajta, hogy rendszeresen edz. A férfiaknál sem sokkal jobb a helyzet, meglepő, de öltözködésben több a jól öltözött férfi, mint a nők között. Sok az elhízott ember, igénytelen hajú, ócska ruhákban járó.


23L


2015. dec. 10. 19:27
1 2
 1/17 opened paradise ***** válasza:
100-ból egy és az még nem azt jelenti,hogy tetszik is.
2015. dec. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Hát kb. de hogy lehetnek ennyire igénytelenek?
2015. dec. 10. 19:45
 3/17 anonim ***** válasza:
67%
nem lehet mindenki olyan tökéletes, mint Te.
2015. dec. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 opened paradise ***** válasza:
Sehol sem írta,hogy az lenne. De attól még lehet szeme.
2015. dec. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Nem vagy te egy kicsit túl kritikus?
2015. dec. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Hát ha tényleg mindenkit megnézek, tényleg mindenkit vegyesen, akkor köbö minden 50. ember olyan aki jól néz ki.

De persze reggelente a tükörben mindig látok egy nagyon jóképű fazont.

2015. dec. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Nem vagyok én sem tökéletes, de igazi nőnek tartom magam. Mindenkit néztem, tejesen vegyesen és a fiatal lányok is hanyagok. A fiatal fiúk sokkal ápoltabbnak néznek ki, és a felnőtt korosztály is. Nem értem, hogy egyes nők, hogyan tudják így elhanyagolni magukat. De ha itt is 1/100 és 1/50-es válaszokat kapok, akkor szerintem nem vagyok TÚL kritikus.
2015. dec. 10. 20:16
 8/17 anonim ***** válasza:
90%

És ha nincs pénze breshkás, zarás vagy nem tudom én mi most a menő ruhákra? Vagy ha - kapaszkodj meg - nem tetszik neki? Mindenkinek más az ízlése.

Attól még, hogy valaki kövér lehet nagyon szép! (Abba belegondoltál hogy egyeseknél genetikai okai vannak az elhízásnak?) Egyik ismerősöm egy ducibb srác, és kifejezetten jóképű...

Igénytelen haj... Ha ezalatt a zsíros hajat érted akkor az valóban igénytelen, de ha valakinek természetes a haja (nem festi/vasalja/göndöríti) azzal mi a baj? Az nem igénytelen, csak természetes. És bizony, egyeseknek könnyen kócolódik a haja, nekem is, de ez ellen nem tudok mit tenni a fésülködésen kívül.

És szerintem de elfeledkezel arról, hogy a külső semmit sem számít. A külső elmúlik, megroncsolja az idő (értsd: megöregszel). A belső még mindig ezerszer fontosabbnak kéne legyen...

2015. dec. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Előre leszogeznem külföldön elek.(uk) Igy talán egy picit jobb maskepp látom a helyzetet, mert egy évben kb kétszer-háromszor vagyok Budapesten egy-egy hetet. Ha azt nézzük, test alkatilag, hol néznek ki jobban a férfiak nők, meg mindig Magyarországot választanám. leginkabb otthon a fenekre, combra híznak az emberek, inkabb tokasodnak, belesednek az emberek itt. (Junk food) de hangsúlyoznám, meg mindig jobb alakúak genetikailag az emberek otthon. Ha csak sz arcot nézzük, kiegyenlített a helyzet, de csak azért mert sok a lengyel bevándorló, s nem akarom kritizálni a saját nepemet, de a lengyel lányok sokkal szebbek mint, mi sajna. Öltözködésben nem nagyon tudom mik a mérvadó szempontok, igy abba, nem tudok véleményt formálni.

Kedves kérdező, azért azt is vegyük figyelembe, hogy te sokkal kritikusabban nézed a nőket, mint mi férfiak. Pl. Nekem ezek a fitneszes csajok nem annyira jönnek be, azt, szeretem ha van szep melle es ahhoz nem ropilanyok tartoznak, szóval egy formás test (nem molett, hanem formás) sokkal jobban bejön.30 f

2015. dec. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Mondtam, hogy nekem a Zarás ruha tetszik? Nem stílust kritizáltam, hanem igényességet, az pedig nem pénz kérdése. Zsíros, kócos, lenőtt hajra gondoltam. Ha kócolódik, akkor fel lehet kötni, a futárnak nem nyitnék úgy ajtót ahogy egyesek viselik a hajukat.


A külső-belső dolgot ne itt beszéljük meg szerintem, mert telesen más téma. A külső igenis fontos, munkahelyen és magánéletben is.

2015. dec. 10. 20:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!