Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem tudok lányokkal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok lányokkal ismerkedni?

Figyelt kérdés

A szüzességemet is csak 20 évesen vesztettem el. Bár már kezdtem azt hinni hogy örökre szűz maradok. Nem prostival akartam elveszteni. Szerencsére össze jött egy szép lánnyal pénz nélkül is, és nagyon rendes volt. De sajnos csak egy alkalom volt.

Nagyon nagy szerencsém volt akkor. De nem akar több ilyen összejönni, a neten próbálkozom.


Mostanában azon gondolkodom hogy prostihoz kéne menni, de az olyan megalázó lenne, hogy csak pénzért szexel velem.

Miert ilyen nehéz ismerkedni, főleg úgy hogy az a lány akivel voltam, mondtam előtte hogy nem szexeltem még, és nem akarta elhinni, mert hogy jól nézek ki(szerinte), meg hogy rendes vagyok.

A többi lány miért nem veszi ezt észre?


Nagyon rossz érzés fizetni a szexért?

Nagyon szertnék pedig szexelni.


2019. márc. 15. 09:31
 1/1 anonim ***** válasza:

Rá görcsölsz

Megfelelni akarsz és közben elfelejtesz önmagad lenni.

.N

2019. márc. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!