Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 25 évesen megdughatok egy 15...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 évesen megdughatok egy 15 éves kislányt?

Figyelt kérdés
Jogilag ez elfogadott? Vagy valamilyen bűnt követnék el vele?

2019. márc. 15. 18:57
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:
100%

#38

Ne haragudj, de mit szívtál?


"Amúgy érdekes itt pár emberke, ha a kérdező 18 éves lenne ( aki ugyan úgy nagykorú lenne ) akkor szexelhetne egy 15 éves kislánnyal, de mivel 25 a kérdező így nem."

Senki nem írt ilyen szcenárióról előtted.


"Arról van e tudomásotok hogy van olyan ország ahol 21 éves kor alatti személy még kiskorú ???"

Van.


"csak azért kérdezem ezt mert olvastam itt hogy egy 21 éves lányt egy 15 évessel nem kellene összehasonlítani"

Józan ésszel belátható okokból. Nem csupán azért, mert az itthoni alkotmány az egyiket nagykorúnak tekinti, a másikat meg még nem.


"nos ott ahol 20 évesen egy lány még kiskorú, az az kislány akkor ott ugyan úgy kell a kislány beleegyezése mint egy 15 éves kislányé."

Nem csak egy kiskorúnak kell a beleegyezését adnia ahhoz, hogy legálisan létesíthess vele nemi aktust. Ha megdugsz egy nagykorút, aki nem egyezett bele, azt úgy hívják, hogy nemi erőszak.

2022. márc. 22. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:
Simán!
2022. márc. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:
46%
41/42 Szó nem volt erőszakról !!!. Figyelj 15 éves volt az én barátnőm amikor titokban járni kezdtünk, anyumék barátnőm keresztszülei és nekem pedig barátnőm szülei a kereszt szüleim de nincs vér szerinti rokoni kapcsolat, a kettőnk szülei között nagyon jó és régi baráti kapcsolat van, oké így hogy kereszt szülők egymás gyermekének így családtagok vagyunk egymásnak, sok mindent közösen csinálunk, nyaralás, sport tevékenység, bográcsozás, természetesen névnap - születésnap, ünnep nap. Titokban kezdtünk el járni amikor ő 15 éves volt, nem mertük elmondani hogy szeretjük egymást, 1 évig titokban is tartottuk, úgy buktunk le hogy keresztanyu rajtakapott minket csókolózás közben, egyikőnk sem tudta mit mondjon viszont keresztanyu azt mondta amikor meglátott minket és bejött barátnőm szobájába hogy na végre elkaptalak titeket majd ránk mosolygott, majd aztán azt mondta hogy oké nem zavarlak titeket, majd beszélünk. Hát keresztanyám első dolga az volt hogy elmondta anyumnak hogy rajtakapott kettőnket csókolózni, aztán meg ketten elmondták apunak meg keresztapunak, ők is örültek a kapcsolatunknak, most én 30 vagyok a feleségem meg 25 és van két 1 éves egypetéjű iker kislányaink, természetesen külön házban élünk és imádom a családomat. Szóval én azért írtam azt amit. És mert jogilag igen, de amúgy ha már úgy kérdezi hogy megdughat 25 évesen egy 15 éves kislányt akkor az ő szándékai nem voltak tisztességesek amit jó magam is elítélek.
2022. márc. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:
100%
Jogilag nincs akadálya! Az már egy másik kérdés, hogy mi erről a véleménye a hentes és mészáros apukának!
2022. márc. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!